به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
در پایان دور اول سفر‌های استانی دولت سیزدهم، روسای ٣ قوه در نشست مشترک خود بر همکاری و همدلی برای اجرایی شدن مصوبات این سفر‌ها تاکید کردند.
کد خبر: ۵۳۹۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰ - 13August 2022

تلاش و همدلی ٣ قوه برای توسعه متوازن تمام مناطق کشوربه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، در پایان دور اول سفر‌های استانی دولت مردمی، روسای سه قوه در نشست مشترک خود بر همکاری و همدلی برای اجرایی شدن مصوبات این سفر‌ها تاکید کردند.

روسای مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه همچنین در این نشست ضمن قدردانی از این سفر‌ها و حضور دولت در میدان و میان مردم، اهمیت و ضرورت پیگیری و اجرایی شدن مصوبات این سفر‌ها با همکاری سه قوه را مورد تاکید قرار دادند.

در جلسه شنبه شب سران سه قوه که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، راهکار‌های ارتقای بیش از پیش تعامل سه قوه با هدف غلبه بر مشکلات مورد بررسی قرار گرفت و رئیس جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس قوه قضائیه ضمن ابراز خرسندی از همگرایی موجود میان سه قوه، این همگرایی را فرصتی برای حل مشکلات ساختاری و مزمن کشور دانستند.

در ادامه جلسه همچنین بر ضرورت هماهنگی دولت، مجلس و قوه قضائیه در اجرای تصمیم بزرگ ملی در راستای ایجاد ثبات اقتصادی و بهبود معیشت مردم تاکید شد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها