به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی:
«طالبی» با بیان اینکه نفس‌های پیشکسوتان دفاع مقدس برای نظام برکت و حضورشان که در هر شرایطی پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند، قوت قلب است، گفت: سال 1357 انقلاب اسلامی با مدد الهی و نفس مسیحایی امام (ره) به پیروزی رسید.
کد خبر: ۵۴۶۴۶۶
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳ - 21September 2022

نفس‌های پیشکسوتان دفاع مقدس برای نظام برکت و حضورشان قوت قلب استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، «محمدرضا طالبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی امروز (چهارشنبه) در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت خراسان جنوبی، اظهار داشت: در شرایط سخت جنگ یاد گرفتیم که چگونه خود را برای دفاع از کشور آماده کنیم و تجهزات نظامی مورد نیاز را بسازیم.

وی افزود: امروز نه تنها هیچ ابر قدرتی نمی‌تواند کوچک‌ترین تعرضی به میهن اسلامی ما داشته باشد بلکه با نشر فرهنگ دفاع مقدس در سرزمین‌های دیگر، محور مقاومت هم شکل گرفته ‌و شهید حاج «قاسم سلیمانی» با نثار خون خود در محور مقاومت، مکتبی ایجاد کرد و در همه عرصه‌ها الگویی برای ما شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نفس‌های پیشکسوتان دفاع مقدس برای نظام جمهوری اسلامی برکت و حضورشان که در هر شرایطی پشتیبان نظام هستند، قوت قلب است، گفت: سال 1357 انقلاب اسلامی با مدد الهی و نفس مسیحایی امام (ره) به پیروزی رسید.

طالبی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن که منافع خود را در خطر می‌دید تلاش کرد هر طوری شده در ایران بماند اما امام (ره) و ملت ایران دست رد به سینه آن‌ها زدند لذا باید رزمندگان دفاع مقدس را برای خود الگو قرار دهیم.

وی بیان داشت: دشمن در دهه 60 برای ایجاد جنگ‌های سخت و طاقت‌فرسا برنامه‌ریزی کرد و با جنگ‌های قومی و قبیله‌ای، ترور و جنگ تحمیلی در صدد بر آمد تا نظام اسلامی ایران را ساقط کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: ملت ایران با اتکای به خدا و ائمه اطهار (ع) و با رهبری پیامبر گونه امام (ره) همه توطئه‌های دشمن را خنثی و در دوران دفاع مقدس به برکات ارزشمندی دست پیدا کرد.

طالبی نصرت الهی، آرمان‌خواهی، هدایت‌های عارفانه امام (ره)، فرماندهی جوانان و حضور روحانیون را از خصوصیات هشت سال دفاع مقدس برشمرد و گفت: هرچند در این جنگ نابرابر 85 کشور به صدام کمک کردند اما با نصرت الهی دفاع مقدس شکل گرفت و گرفتن فاو با همه موانعی که برای آن پیش‌بینی شده بود، دنیا را متحیر کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز هم اگر مانند دوران دفاع مقدس مسئولیت‌ها را به جوانان بدهیم، موفقیت‌های بسیاری کسب خواهیم کرد، گفت: تحریم‌های دشمن با همه خباثت‌ها شکسته شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار