به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۳
قائم‌مقام سازمان تبليغات اسلامی تاکید کرد؛
حجت‌الاسلام حريزاوی بر لزوم تبیین چهره واقعی داعش و بیان هم‌سویی آن با جریان لیبرال مروج بی‌حجابی، به عنوان بازوان عملیاتی آمریکا و اسرائیل در وقایع اخیر، تأکید کرد.
کد خبر: ۵۵۳۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵ - 01November 2022

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «روح‌الله حریزاوی» قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی به تشریح مواضع و برنامه‌های این سازمان در محكومیت فاجعه حمله تروریستی به زائران حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) پرداخت و اظهار داشت: تبیین چهره واقعی داعش و بیان هم‌سویی آن با جریان لیبرال مروج بی‌حجابی، به عنوان بازوان عملیاتی آمریکا و اسرائیل در وقایع اخیر، ضروری است.

حجت‌الاسلام حریزاوی در توضیح اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی در این زمینه ضمن اشاره به میدان آوردن قدرت رسانه‌ای سازمان و جبهه فرهنگی انقلاب، خصوصاً استفاده از زبان هنر در فضای مجازی، برگزاری گسترده بزرگداشت‌های شهدا در سراسر شهرستان‌ها، بیان مظلومیت شهدای وقایع اخیر، خصوصاً شهدای دانش‌آموز و مادر شهید در کنار طفل شیرخوارش، از حرکت منسجم جریان تبلیغی کشور و مدیران خدوم سازمان در این زمینه تقدیر کرد.

رئیس سازمان دارالقرآن الكریم سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه،‌ تقویت وحدت اسلامی و جلوگیری از فتنه مذهبی،‌ برپایی مجالس شب شعر و انتشار کتابچه اشعار با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی، برگزاری شام غریبان شهدا با استفاده از ظرفیت نوجوانان و دانش‌آموزان، روشنگری درباره اهداف سلبریتی‌های هم‌سو با فتنه و تشویق‌کننده اغتشاش در فضای مجازی را از دیگر اقدامات مهم در این زمینه دانست.

قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی ضمن بیان اینکه همراهی با هیئت‌های شاخص جهت حضور در مراسم تشییع جنازه مطهر شهدا بسیارمهم و کلیدی است، برامتداد فعالیت رسانه‌ای تا چهلم شهدا تاکید نمود.

وی با اشاره به ضرورت فراخوان دانش‌آموزان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، خواستار تهیه و توزیع تصاویر شهدای دانش‌آموز در مدارس، استفاده از ظرفیت هیئت‌های دانش‌آموزی، پیگیری و حمایت از برگزاری مراسم صبحگاه مدارس برای بیان مظلومیت شهدای دانش‌آموز شد و گفت: تمامی مدیران سازمان با جدیت به دنبال انجام این برنامه‌های وحدت‌آفرین هستند.

حجت‌الاسلام حریزاوی با تاکید بر نقش مردم خداجو و مومن ایران اسلامی به‌عنوان برگزاركننده برنامه‌ها عنوان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان سازمان تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص)، خود را موظف به همراهی و همگامی با حركت عظیم و خروشان مردمی در محكومیت فتنه و اغتشاشات و حركت تروریستی اخیر در حرم مطهر شاهچراغ (س) می‌داند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها