به روز شده در: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
فرمانده نیروی زمینی سپاه:
سردار پاکپور گفت: تجزیه‌طلبی در سیستان و بلوچستان اصلا موضوعیت ندارد، بلوچ خاک را مادر خود می‌داند.
کد خبر: ۵۵۵۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷ - 10November 2022
تذکر جدی به برهم زنندگان امنیت مردم/ تجزیه‌طلبی در سیستان و بلوچستان موضوعیت نداردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق، سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه در جمع علما و ریش سفیدان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تجزیه‌طلبی در سیستان و بلوچستان اصلاً موضوعیت ندارد؛ بلوچ خاک را مادر خود می‌داند.
 
سردار پاکپور افزود: بعضی‌ها در فضای مجازی اینگونه القا می‌کنند که کار جمهوری اسلامی تمام است، جمهوری اسلامی همان نظامی است که همه دنیا اراده کردند که دولت سوریه و عراق سقوط کند، اما با اراده سپاه این اتفاق نیفتاد.
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: مخاطب ما برای تامین امنیت منطقه بسیجیان بومی و سران طوایف هستند، سران طوایف می‌توانند عامل وحدت در سیستان و بلوچستان باشند.
 
وی بیان کرد: راه ایجاد آرامش در استان حضور مسولانه و وحدت بخش علما و روحانیون شیعه و سنی در منطقه است، توسعه بر پایه امنیت ایجاد می‌شود، دشمنان می‌خواهند با ایجاد ناامنی در استان مانع پیشرفت و توسعه شوند.
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: ما دوست نداریم خون از دماغ یک بیگناه بریزد، چون همه مردم عائله جمهوری اسلامی ایران هستند، اما به شدت با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد خواهیم کرد.
 
وی اضافه کرد: بزرگان استان نباید اجازه مخدوش شدن چهره استان را بدهند، دشمنان از هیچ جنایتی برای برهم زدن امنیت استان دریغ ندارند و از هر اقدامی برای ایجاد هرج و مرج درون استان استفاده می‌کنند.
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: فضای مجازی بیانگر واقعیت استان نیست، واقعیت استان بسیار متفاوت است از آنچه که فضای مجازی برای جوانان و نوجوانان تصویرسازی می‌کنند. بزرگان و ریش سفیدان باید مراقبت کنند که جوانان و نوجوانان در دام فضای مجازی و فریبکاری‌های آنان قرار نگیرند.
 
سردار پاکپور گفت: دشمن هر اقدامی را که بتواند برای ایجاد هرج و مرج در سیستان و بلوچستان انجام می‌دهد بنابراین هوشیاری بیش از پیش همه علما و بزرگان و مردم ضروری است.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها