به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
امیر نصیرزاده با بیان اینکه در بخش‌های مختلف و حوزه‌ی آزمایشگاهی دانشگاه جامع امام حسین به طور واضح و جدّی موضوع تبدیل دانش به تولید را دیدم، گفت: ارتباط این دانشگاه با میدان، بسیار مشخص و جدّی است و اساتید و دانشجویان این دانشگاه با احصاء نظام مسائل کشور، مطالبات مورد نظر را پیگیری می‌کنند.
کد خبر: ۵۵۷۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵ - 24November 2022

دانشگاه جامع امام حسین(ع)، دانش را به تولید تبدیل کرده است.به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سرتیپ خلبان امیر «عزیز نصیرزاده» جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به اتفاق امیر سرتیپ «محمدحسن باقری» معاون تربیت و آموزش ستاد کل نیرو‌های مسلح و هیئت همراه، از مراکز علم و فناوری، آزمایشگاه‌های مرجع و دانشکده‌های دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) بازدید کردند.

امیر نصیر زاده در این بازدید گفت: حضور در دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) برایم افتخارآمیز بود و این دانشگاه توانسته است اقدامات بسیار خوبی را انجام دهد و در نقش آفرینی و پیاده سازی منویات و انتظارات مقام معظم رهبری به طور کامل ورود کرده است و اگر این اثرگذاری به سایر دانشگاه‌های کشور تعمیم داده شود، می‌توانیم در تحقق تمدن سازی نوین اسلامی امیدوارتر باشیم.

جانشین رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: من در بخش‌های مختلف و حوزه‌ی آزمایشگاهی این دانشگاه به طور واضح و جدّی موضوع تبدیل دانش به تولید را دیدم و ارتباط این دانشگاه با میدان، بسیار مشخص و جدّی است و اساتید و دانشجویان این دانشگاه با احصاء نظام مسائل کشور، مطالبات مورد نظر را پیگیری می‌کنند و باید سازو کاری مشخص شود تا این دانشگاه، الگوی دانشگاه‌های کشور، خصوصا دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح شود.

امیر نصیرزاده ادامه داد: من فقط بخش کوچکی از فعالیت‌های این دانشگاه را از نزدیک مشاهده کردم که همین مقدار، به اندازه یک دنیا کار انجام شده است که با جایی دیگر قابل قیاس نیست.

وی در پایان با تاکید بر اینکه به اعتقاد بنده دانشگاه جامع امام حسین_علیه السلام_ رتبه اول در کشور دارا است گفت: بنده به عنوان یک ایرانی و یک هم رزم به وجود شما عزیزان در این دانشگاه افتخار می‌کنم و توصیه می‌کنم با امید همین رویه را ادامه دهید.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار