به روز شده در: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
استاندار مازندران عنوان کرد؛
«حسینی‌پور» گفت: دشمن پس از شکست در جنگ، محاصره اقتصادی را در پیش گرفت تا با ایجاد یاس و ناامیدی در مردم به اهداف خود دست یابد، اما در این راه هم به توفیق نرسید.
کد خبر: ۵۵۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱ - 26November 2022

ناکامی دشمن در جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «سید محمود حسینی‌پور» استاندار مازندران صبح امروز در صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی، با بیان اینکه آموزه‌های مکتبی جمهوری اسلامی ایران برگرفته از سیره رسول الله و حضرت علی (ع) است، اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اصلی اقتدار کشور، مردم به شمار می‌روند که در طول عمر بابرکت نام مقدس جمهوری اسلامی ایران از نظام اسلامی و نیرو‌های مسلح حمایت همه جانبه کردند.

وی یکی از مهمترین مؤلفه‌های امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پشتوانه مردمی نظام مکتبی و انقلابی یاد کرد و افزود: پشتوانه این نظام متأثر از مکتب ارزشمند اسلام به ویژه تشیّع است.

استاندار مازندران با بیان اینکه دشمن همه را علیه جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس بسیج کرده بود، گفت: حضرت امام راحل توانستند انسجام وصف ناپذیری را در نیرو‌های مسلح ایجاد کنند و با پشتوانه مردم و بسیج، توطئه استکبار جهانی را خنثی کردند و برای اولین بار، حتی یک وجب از خاک میهن را از دست ندادیم.

حسینی‌پور ادامه داد: دشمن از ۴۳ سال گذشته تاکنون برای شکستن اقتدار و امنیت ملی نظام اسلامی، اقدامات متنوعی را انجام داده و فعال کردن گروهک‌های ضد انقلاب و وابسته، اقدامات تروریستی و تحمیل جنگ از جمله تلاش‌های آنان بوده است.

وی متذکر شد: دشمن پس از شکست در جنگ، محاصره اقتصادی را در پیش گرفت تا با ایجاد یاس و ناامیدی در مردم به اهداف خود دست یابد، اما در این راه هم به توفیق نرسید.

حسینی‌پور با بیان اینکه توانستیم از نظر اقتصادی شرایطی فراهم تا نیازمندی‌های مردم را تأمین کنیم، تصریح کرد: سرمایه گذاری‌های ایجاد شده توانست ما را از بن بست خارج کند و این نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران توان تبدیل تهدید‌ها به فرصت را دارد.

استاندار مازندران با اشاره به حوادث اخیر اظهار داشت: تهاجم دشمن تاکنون ابعاد جدیدی یافته است و رمز عملیات سایبری دشمن به ظاهر فوت یک زن بوده، اما هدف آن چیز دیگر است و میدان اصلی دشمن فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه دشمن جنگ و عملیات سایبری علیه دهه هشتادی‌ها به راه انداخته است، اذعان داشت: در این جنگ رذیلانه اهداف و ارزش‌های ما را نشانه گرفت که باید هوشیار باشیم.

حسینی‌پور با اظهار اینکه دشمن در فضای واقعی حریف رزمندگان ما نخواهد شد، بیان کرد: در فضای مجازی دشمن وارد فضایی شد که تمامی میدان در اختیارش قرار دارد و در جنگ سایبری و فضای مجازی، دشمن روایت مدنظر خود را انجام می‌دهد و روایت‌های ما را سانسور می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار