مشاور فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ارتش:

نیروی دریایی ارتش از آمادگی کامل برای رویارویی با انواع تهدیدات برخوردار است

امیر «حاتمی» در پیامی با گرامیداشت روز نیروی دریایی ارتش تأکید کرد که این نیرو با قدرت‌افزایی راهبردی خود به قابلیت‌ها و آمادگی‌های همه‌جانبه‌ای برای رویارویی با انواع تهدیدات و مزیت قدرت بازدارندگی ملی دست یافت.
کد خبر: ۵۵۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲ - 28November 2022

امیر «حاتمی» روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفتبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» مشاور فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ارتش با انتشار پیامی روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

هفتم آذرماه؛ یادآور حماسه‌آفرینی‌های دلاورمردان دریادل نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که با ایمان راسخ با اسلام، قرآن و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در برابر هجوم دشمنان قسم‌خورده این ملت بزرگ، همچون سدی آهنین ایستادند و در عملیات بزرگ مروارید با تقدیم شهدای گرانقدری، حافظان راستین و پرافتخار این مرز و بوم مقدس نام گرفتند.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با خلق حماسه‌های بزرگ در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، چون نگینی درخشان با کسب سیادت دریایی در عرصه آب‌های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان درخشید و در این مسیر نورانی هرگز از تلاش و حرکت به سمت قله‌های پیشرفت و توانمندی بازنایستاد و با اتکا به الطاف الهی و تدابیر و رهنمود‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و پشتکار و مجاهدت فرماندهان و کارکنان غیور، سختکوش و انقلابی، با قدرت‌افزایی راهبردی خود به قابلیت‌ها و آمادگی‌های همه‌جانبه‌ای برای رویارویی با انواع تهدیدات و مزیت قدرت بازدارندگی ملی دست یافت.

امروز خداوند متعال را شاکریم که به کوری چشم بدخواهان ملت رشید ایران و با حمایت و پشتیبانی صنعت دفاعی بومی و با بهره‌مندی عملیاتی از تجهیزات و دستاورد‌های تمام ایرانی همچون ناو‌های جماران، دنا، دماوند، سپر و زیردریایی‌هایی چون فاتح، غدیر و... در عرصه آب‌های ملی و بین‌المللی به‌عنوان قدرتی مطمئن و اطمینان‌بخش، پیام‌آور صلح و امنیت برای همسایگان بوده و امنیت مرز‌های آبی کشورمان را تضمین کرده است.

اینجانب، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیروی دریایی قهرمان به‌ویژه شهدای مظلوم ناوچه همیشه قهرمان پیکان، فرارسیدن ۷ آذر روز نیروی دریایی را به تمامی فرماندهان، رزمندگان و کارکنان دریادل و خستگی‌ناپذیر نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفته و از درگاه خداوند متعال، عزت و سربلندی روزافزون همرزمان عزیزم در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران را در دفاع از حریم و کیان ایران اسلامی مسئلت می‌کنم.

مشاور فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ارتش
سرتیپ ستاد دکتر امیر حاتمی

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار