جانشین فرمانده کل سپاه خبر داد؛

دستگیری تعدادی از جاسوسان مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا

سردار فدوی با اشاره به دستگیری تعدادی از سرشبکه‌های رسانه معاند ایران‌اینترنشنال گفت: این افراد فقط با اینترنشنال در ارتباط نبودند، بلکه با سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا در ارتباط بودند.
کد خبر: ۵۵۸۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵ - 29November 2022

دستگیری تعدادی از جاسوسان مرتبط با آمریکابه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در حاشیه هفتمین همایش فرماندهان بهداشت و درمان سپاه، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: سپاه اسلامی به اندازه انقلاب اسلامی مسئولیت و ماموریت دارد؛ چون پاسدار انقلاب اسلامی است.

سردار فدوی با اشاره به همکاری‌های سپاه با وزارت بهداشت ادامه داد: با توجه به دستور رئیس جمهور برای واگذاری مجموعه‌های دولتی، سپاه در حال بررسی است که یک مجموعه بزرگ داروسازی را خریداری کند که اگر این بررسی‌ها به نتیجه مثبتی بیانجامد، به سرعت وارد این کار خواهیم شد.

وی سپس با اشاره به خبر دستگیری سرشبکه‌های رسانه‌های بیگانه گفت: ۴۴ سال است که جنگ بین حق و باطل ادامه دارد؛ طرف مقابل ما در جنگ هر کاری که از دستش برمی‌آید، انجام می‌دهد؛ اما با وجود این، در تمامی این سال‌ها حتی یک پیروزی هم به دست نیاورده است؛ دشمن همه کار‌هایی که می‌تواند را انجام می‌دهد و ما نیز همه آنچه را که خداوند به ما دستور داده است، انجام می‌دهیم تا دشمن را با شکست مواجه کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه تعدادی از سرشبکه‌های دشمنان را در اغتشاشات اخیر بازداشت کردیم، عنوان کرد: منتظر هستیم تا دستگاه قضایی به وضعیت آن‌ها رسیدگی کند؛ چرا که این افراد فقط با اینترنشنال که زیرمجموعه سرویس‌های جاسوسی دشمنان هستند در ارتباط نبودند، بلکه این افراد مربوط به سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا بودند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار