به روز شده در: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۴
فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
امیر سرتیپ حیدری گفت: امروز به واسطه پیشرفت‌های دفاعی، تسلیحاتی، راهبردی و تاکتیکی که در سطح نزاجا انجام گرفته است، توانسته‌ایم در تمامی نقاط صفر مرزی امنیت پایدار را ایجاد کنیم.
کد خبر: ۵۵۹۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۲ - 03December 2022

تحقق امنیت پایدار در مرزهای کشورامیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با اشاره به اهمیت ارتقای توان دفاعی کشور، اظهار داشت: امروز به واسطه پیشرفت‌های دفاعی، تسلیحاتی، راهبردی و تاکتیکی که در سطح نزاجا انجام گرفته است، توانسته‌ایم در تمامی نقاط صفر مرزی امنیت پایدار را ایجاد کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی با تغییرات ساختاری که در درون خود ایجاد کرده است، امروز ضمن بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد و متخصص در حوزه تولید تسلیحات نیز به خودکفایی رسیده است که در این رابطه می‌توان به تسلیحات ضدزره، سامانه پهپاد، تجهیزات بالگردی و... اشاره کرد.

امیر حیدری با تأکید بر افزایش قدرت تحرک نیروی زمینی ارتش، گفت: امروز یگان‌های متحرک هجومی نیروی زمینی در مرزهای غرب، شمال‌غرب کشور و همچنین در مرزهای جنوب و مرزهای شرق و جنوب شرق کشور مستقر هستند و به‌طور کلی نیروی زمینی اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی در سطح منطقه دارد.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که مقوله امنیت جزو مؤلفه‌های زیرساختی در هر کشور محسوب می‌شود، از این‌رو نیروی زمینی همواره تلاش می‌کند تا با توان‌افزایی و ارتقای قدرت دفاعی بستر ایجاد امنیت پایدار  را فراهم کند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار