به روز شده در: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان:
«کوثری» به‌ مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت از زحمات کادر درمان تشکر کرد.
کد خبر: ۵۵۹۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶ - 30November 2022

ایثار پرستاران در دوران کرونا از یاد مردم نخواهد رفتبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، سرهنگ «الیاس کوثری» جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان امروز به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان رسول اکرم (س) رشت از زحمات کادر درمان تقدیر و تشکر کرد.

وی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پرستاری یکی از مشاغل الهی محسوب می‌شود، اظهار داشت: پرستاران در پیشگاه پروردگار از ارزش بسیار زیادی برخوردار هستند، زیرا از جان خود گذشته و به بیماران و همنوعان خود کمک می‌کنند.

کوثری با اشاره به فداکاری و ایثار پرستاران و کادر درمان در روز‌های سیاه کرونایی تصریح کرد: از خور گذشتگی و ایثار کادر درمان و پرستاران در روز‌های کرونایی هیچگاه از یاد مردم ایران و به ویژه استان گیلان نخواهد رفت و آنان مانند دوران دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا ویروس منحوس کرونا از بین رود.

وی نقش دانشجویان به‌ویژه دانشجویان پرستاری را در دوران بحران کووید ۱۹ حایز اهمیت برشمرد و افزود: نقش دانشجویان و جان‌فشانی‌های آن‌ها در کرونا، همچون دوران دفاع مقدس در طول تاریخ بی‌سابقه است و آنان به خوبی یار و یاور مردم بودند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به قدردانی از زحمات کادر درمان و پرستاران در کشور و استان گیلان بیان کرد: یکی از اهداف سپاه قدس گیلان توجه به اقشار مختلف جامعه به ویژه پرستاران و کادر درمان است، زیرا ما شاهد زحمات آنان بوده و قدردانی از جامعه پرستاری در روز میلاد خانم حضرت زینب (س) کمترین کار است.

کوثری از اعزام ۱۲ تیم از سپاه قدس گیلان به بیمارستان‌های استان به منظور قدردانی از زحمات آنان خبر داد و افزود: در روز میلاد حضرت زینب (س) و حسب وظیفه و دستور فرمانده سپاه قدس گیلان ۱۲ تیم از کارکنان پایور، به تمامی بیمارستان‌های شهرستان رشت و دیگر شهرستان‌ها رفته و با اهداء هدایایی از زحمات آنان تشکر شد.

وی با بیان اینکه سپاه قدس گیلان برای حل مشکلات جامعه پرستاری و کادر درمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، گفت: سپاه پاسداران همواره خود را حامی کادر درمان دانسته و در فصول مختلف سال از هیچ تلاشی برای حل مشکلات آنان دریغ نکرده درب سپاه برای شنیدن معضلات آحاد مختلف مردم باز است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها