به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
رسانه‌های صهیونیست شامگاه شنبه از تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تل آویو، حیفا و دیگر مناطق سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
کد خبر: ۵۶۹۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹ - 29January 2023

تظاهرات علیه نتانیاهو در سرزمین‌های اشغالیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی از تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

رسانه‌های صهیونیست اعلام کردند که هزاران نفر در تل آویو، حیفا و دیگر مناطق سرزمین‌های اشغالی علیه نتانیاهو دست به تظاهرات زدند.

این رسانه‌ها شامگاه شنبه افزودند که علی‌رغم حوادث و رویداد‌های امنیتی، ده‌ها هزار نفر در این تظاهرات که علیه سیاست‌های کابینه نتانیاهو برگزار شد، شرکت کردند.

رسانه‌های صهیونیست اعلام کردند که ده‌ها هزار نفر در تل آویو و حیفا علیه اصلاحات قضایی که کابینه نتانیاهو قصد انجام آن را دارد، تظاهرات کردند.

خبرنگار المیادین در فلسطین اشغالی گفت که مخالفان نتانیاهو علیرغم عملیات قدس، بر موضع خود برای برگزاری تظاهرات علیه کابینه وی پافشاری دارند.

منابع خبری شمار شرکت کنندگان در این تظاهرات را در تل آویو ۶۰ هزار نفر و در حیفا ۲۰ هزار نفر اعلام کردند.

این چهارمین شنبه متوالی است که مخالفان نتانیاهو علیه وی دست به تظاهرات گسترده می‌زنند. شنبه گذشته نیز حدود ۱۰۰ هزار صهیونیست علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات کرده بودند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار