فرمانده نیروی زمینی ارتش:

استخدام نخبگان در «نزاجا»/ نیروهای نخبه در ارتقای توان دفاعی نقش مؤثری دارند

امیر سرتیپ حیدری گفت: نیروی زمینی ارتش سرمایه‌گذاری‌های بسیار خوبی در حوزه جذب و به‌کارگیری نخبگان در عرصه‌های دفاعی انجام داده است.
کد خبر: ۵۷۷۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴ - 05March 2023

امیر سرتیپ حیدریبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش به‌مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و گرامیداشت روز جوان در دیدار چهره به چهره با نخبگان متأهل و خانواده‌های آن‌ها در مرکز آموزش ۰۱ شهیدان سرباز نیروی زمینی با بیان این که فرماندهی معظم کل قوا بر اهمیت نقش نخبگان به‌عنوان مدیران آینده کشور بسیار تاکید دارند، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری‌های خوبی در حوزه جذب و به‌کارگیری نخبگان در عرصه‌های دفاعی انجام و بسترسازی مناسب برای استخدام آن‌ها در ۲۳ رشته تخصصی ایجاد شده است.

امیر حیدری با اشاره به اینکه نیروی زمینی ارتش، برنامه‌ریزی مطلوبی برای استفاده از دانش نخبگان کرده است، افزود: هر کدام از نخبگان که میل به استخدام در این ۲۳ حوزه دارند، می‌توانند با ارائه مهارت‌های خود در نیروی زمینی ارتش استخدام شوند.

وی با بیان اینکه صراط مستقیم در زمان حاضر در ولایت فقیه نمود عینی و عملی پیدا کرده است، تصریح کرد: رفتار اجتماعی درست و الهی در زمان حاضر با غیبت امام عصر (عج) توسط وجود مبارک ولایت فقیه در جامعه ترویج می‌شود و مردم ولایتمدار نیز باید پشتیبان ولایت فقیه در مقابله با تهدیدات دشمنان باشند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر منشأ اثر بودن نخبگان به وسیله علم خود اظهار داشت: علوم و فنون فراگیری و بکارگیری شده توسط نخبگان موجب شده که در این دوران خدمت مقدس بتوانید به ارتقای توان رزمی و دفاعی کشور کمک کرده و امنیت‌آفرینی کنید.

امیر حیدری در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مأموریت اصلی نیروی زمینی ارتش، حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور است، بیان کرد: آمادگی و توان رزمی بالای نیروی زمینی ارتش که امروزه زبانزد تمام رسانه‌های دنیاست، مدیون خون شهدای دوران دفاع مقدس و نخبگان عرصه دفاع کشور است.

فرمانده نزاجا در پایان خاطرنشان کرد: فرماندهی معظم کل قوا همواره بر پشتیبانی از جامعه علمی کشور تاکید دارند و نیروی زمینی ارتش در همین راستا میزبان خوبی برای نخبگان کشوری بوده است. شما نخبگان نیز باید از فرصت خدمت مقدس سربازی به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

در این دیدار، فرمانده نیروی زمینی ارتش از دستاورد‌ها و اختراعات نخبگان که به‌صورت نمایشگاهی در این مرکز برپا شده بود، دیدن کرد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار