به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
فرمانده نیروی هوایی ارتش:
امیر سرتیپ واحدی گفت: جوانان با آگاهی، بصیرت و شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانند در خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن باشند.
کد خبر: ۵۷۹۹۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵ - 22March 2023

جوانان می توانند با آگاهی و بصیرت در خط مقدم جنگ شناختی باشندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: تکریم کارکنان وظیفه همواره مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی، سلسله مراتب نیروهای مسلح و ارتش و جزو اولویت‌های ما در نیروی هوایی است.

امیر واحدی  افزود: در این دیدار پیام فرمانده معظم کل قوا  به سربازان جوان ابلاغ شد تا بدانند که برای ما عزیز هستند و باید مواظب خود باشند چون وظیفه خیلی مهمی که همان پاسداری از امنیت کشور است بر عهده دارند.

فرمانده نیروی هوایی به اولین اقدام در سال جدید اشاره کرد و گفت: شما سربازان نیروی هوایی ارتش مانند فرزندان ما هستید و وظیفه خود دانستیم که اولین اقدام در سال جدید را بازدید و روحیه دادن به سربازان پاسدار قرار دهیم.

امیر واحدی خطاب به سربازان گفت: توصیه من به شما جوانان این است که مراقب فریب دشمن در فضای مجازی باشید، شما یکی از مهمترین اهداف جنگ شناختی دشمن هستید.

وی افزود: با آگاهی، بصیرت و شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می توانید خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن باشید.

فرمانده نیروی هوایی به اهداف  سال جدید این نیرو اشاره کرد و گفت: سال کاری ما از 19 بهمن ماه و دیدار با رهبر انقلاب شروع می‌شود، ما و همکارانمان در نیروی هوایی هم قسم شده‌ایم که تلاشمان را صدچندان کنیم تا بتوانیم نیروی هوایی را به جایی برسانیم که مد نظر فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) که همان نیروی هوایی تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها