به روز شده در: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۹
شبکه سعودی «ام‌بی‌سی» که پیشتر حواس‌پرتی‌ها و گاف‌های رئیس‌جمهور آمریکا را به سخره گرفته بود، بار دیگر در قالب یک برنامه کمدی «جو بایدن» را مسخره کرد.
کد خبر: ۵۸۰۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷ - 24March 2023

تلویزیون عربستان باز هم بایدن را به سخره گرفتبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شبکه سعودی «ام‌بی‌سی» بار دیگر در یکی از برنامه‌های کمدی خود با بازیگری «خالد الفراج» در نقش بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا را به سخره گرفت.

در برنامه‌ای که اخیرا این شبکه سعودی آن را پخش کرده، لغزش‌های مکرر بایدن هنگام سوار شدن به هواپیما، دست دادن او با هوا و چُرت‌زدن‌هایش مورد تمسخر قرار گرفت.

این اولین بار نیست که این شبکه سعودی رئیس‌جمهور آمریکا را به سخره می‌گیرد، ام‌بی‌سی پس از تیرگی روابط عربستان سعودی و واشنگتن در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ نیز بایدن را به سخره گرفته بود و حواس‌پرتی‌های او را در قالب یک برنامه کمدی به نمایش گذاشته بود.

در همین ارتباط، روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» پیشتر گزارش داده بود که «محمد بن‌سلمان»، ولی‌عهد عربستان سعودی در محافل خصوصی، «جو بایدن» رئیس‌جمهور ۷۹‌ ساله آمریکا را مسخره می‌کند و توانایی‌های ذهنی او را زیر سؤال می‌برد.

منابعی در داخل حکومت سعودی به این روزنامه آمریکایی خبر داده بودند که بن‌سلمان ۳۷ ساله در محافل خصوصی بایدن را مسخره می‌کند، گاف‌های او را به سخره می‌گیرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار