دریادار سیاری تاکید کرد؛

لزوم دفاع قوی و عملیات مقتدرانه آفندی در جبهه جنگ نرم

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: در حالی که امروز دشمن با عملیات روانی و سلطه رسانه‌ای سعی در تغییر باور‌ها و اعتقادات نسل جوان ما دارد، مسئولان و فعالان فرهنگی در جبهه جنگ نرم هم باید قوی دفاع کنند و هم باید مقتدرانه حمله کرده و عملیات آفندی انجام دهند.
کد خبر: ۵۸۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴ - 04May 2023

لزوم دفاع قوی و عملیات مقتدرانه آفندی در جبهه جنگ نرمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ کننده ارتش صبح امروز در بازدید از اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بویژه شهدای عملیات بزرگ بیت‌المقدس، گفت: این روز‌ها مصادف است با آغاز این عملیات غرورآفرین که نتایج و دستاورد‌های بسیار ارزشمندی به همراه داشت و همچون برگ زرینی در تاریخ افتخارات ایران اسلامی ثبت و ضبط شده و هیچگاه نباید به فراموشی سپرده شود.

وی در ادامه گفت: برای اینکه ارتشی قوی و بازدارنده داشته باشیم، قطعا باید ارتقای معنویت فرماندهان و کارکنان یکی از اولویت های ما باشد و الحمدلله این روند در سطح ستاد ارتش با اقدامات متنوع، گسترده و اثربخش فرهنگی به خوبی پیگیری می‌شود.

دریادار سیاری با بیان اینکه ستاد ارتش در همه ابعاد بویژه بعد معنویت باید الگو باشد تا اثرگذاری لازم را داشته باشد، گفت: به یاری خداوند بستر کار فرهنگی و ظرفیت‌های لازم در ستاد ارتش وجود دارد و همانگونه که درسال گذشته شاهد رشد محسوس فعالیت‌های اثربخش فرهنگی بودیم در سال جدید نیز امیدواریم این روند در همه سطوح با قدرت ادامه یابد چراکه ارتقای معنویت و بصیرت در توانمندی‌های دفاعی ما بسیار اثرگذار است.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به تاکیدات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در خصوص اهمیت «جهاد تبیین» در جنگ شناختی، گفت: استعمار فرانو با سلطه رسانه ای بدون لشکرکشی نظامی و تنها از طریق تسلط بر مغز‌ها تلاش می کند به اهداف شومش برسد، اما ما می توانیم با داشته‌های ارزشمندی که داریم بویژه مبانی دینی و اعتقادی خود در برابر هجمه فرهنگی و عملیات روانی دشمن بایستیم و با اقدامات اثربخش فرهنگی و جهاد تبیین در این جنگ شناختی پیروز میدان نبرد شویم.

امیر سیاری تاکید کرد: در حالی که امروز دشمن با عملیات روانی و سلطه رسانه-ای سعی در تغییر باور‌ها و اعتقادات نسل جوان ما دارد، مسئولان و فعالان فرهنگی در جبهه جنگ نرم هم باید قوی دفاع کنند و هم باید مقتدرانه حمله کرده و عملیات آفندی انجام دهند.

حجت‌الاسلام احمد دهدار، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش نیز، ضمن تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی های ارزشمند امیر دریادار سیاری در پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی مذهبی این ستاد، گزارشی از اهم فعالیت‌های این اداره در سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
پربیننده ها