در حاشیه جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
وزیر کشور درباره پیگیری شهادت شش مرزبان کشور و شرایط مرز‌های جنوب شرقی گفت: این اقدامی جنایتکارانه بوده که حتماً برخورد جدی و قاطع با عاملان و حامیان و مشوقان آن صورت خواهد گرفت.
کد خبر: ۵۹۱۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳ - 24May 2023

وحیدی: با عاملان شهادت ۶ مرزبان کشور برخورد جدی و قاطع خواهد شدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «احمد وحیدی» وزیر کشور امروز (چهارشنبه ۳ خرداد) در حاشیه برگزاری جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، درباره ملاقات اخیر خود با وزیر امنیت ویتنام، اظهار داشت: ملاقات با وزیر امنیت درباره تعاملات دوجانبه میان ایران و ویتنام بود. نکات مشترکی میان دو کشور در سطح روابط بین‌الملل و سیاست‌های مختلف وجود دارد و با توجه به روابط خوب موجود در پی هم‌افزایی آن‌ها هستیم.

وی افزود: در مقاطع مختلف مواضع نسبتاً مشترکی در مسائل مختلف از سوی آنان در حمایت از مواضع ایران ابراز شده است و به صورت برعکس نیز ایران از مواضع آن‌ها حمایت کرده است؛ بنابراین توسعه روابط مدنظر بوده است.

وحیدی بیان کرد: در این رابطه یک تفاهمنامه امنیتی میان وزارت کشور و وزارت امنیت ویتنام برقرار شد. همچنین تفاهم‌نامه‌هایی میان وزیر دادگستری ایران و ویتنام برگزار شد و همچنان به دنبال توسعه روابط هستیم.

وزیر کشور همچنین درباره وضعیت پیگیری شهادت شش مرزبان کشور و شرایط مرز‌های جنوب شرقی، عنوان کرد: این اقدامی جنایتکارانه بوده که حتماً برخورد جدی و قاطع با عاملان و حامیان و مشوقان آن صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار