به روز شده در: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
استاندار مازندران عنوان کرد؛
«حسینی‌پور» از تجلیل ۹ مازندرانی عضو ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
کد خبر: ۵۹۳۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷ - 31May 2023

تجلیل از 9 دانش آموخته مازندرانی ناوگروه 86 ارتش جمهوری اسلامیبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «سید محمود حسینی پور» استاندار مازندران امروز در جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت: در روز‌های اخیر جلسه سفرای جمهوری اسلامی ایران با استانداران سراسر کشور برگزار شد و میز دیپلماسی مازندران در بین سایر استان‌های کشور شلوغ‌ترین بود چراکه ظرفیت‌های بزرگی در مازندران نهفته است و بسیاری از سفرا به دنبال برقراری تعامل مازندران با کشور‌های تحت ماموریت خود هستند.

استاندار مازندران ادامه داد: باتوجه به شرایط راهبردی مازندران، پس از جنگ اوکراین و تغییرات اقتصادی جهان، بسیاری از مسئولان کشور و حاکمان کشور‌های منطقه به جایگاه مازندران پی بردند و ما باید از این ظرفیت برای رفع مشکلات زیرساختی نهایت بهره را ببریم.

وی عنوان کرد: باتوجه به نقش منحصر به فرد مازندران در توسعه کشور باید مدیران ارشد استان خود را برای تحولات اساسی آماده کنند و قطار مدیریتی این دیار در حال تحول است.

حسینی پور گفت: سهم بهره وری مازندران در سال ۱۴۰۱ رو به رشد بود، اما قانع کننده نبوده است و باید روند توسعه این دیار روز به روز بهتر شود.

وی افزود: رشد چهار درصدی اقتصادی برای استان خوب است، اما قانع کننده نیست و توقع مردم آن است که این رشد افزایش یابد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ۶۱ درصد مردم مازندران به آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری رای دادند، گفت: با توجه به استقبال بالای مردم این دیار به رییس جمهور باید مسئولان به نیاز‌های آحاد جامعه توجه ویژه‌ای نمایند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت فضای عمومی اداری مازندران رو به جلوست و سکون و توقف نداریم، اظهار داشت: به طوریکه در برخی از دستگاه‌های اجرایی آنقدر تلاش‌ها زیاد است که این کارکرد شبانه روزی موجبات رضایتمندی مردم را ایجاد کرده است.

استاندار مازندران بر نیاز به تحول در مسائل اداری برای توسعه استان تاکید کرد و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صدر نظام‌های باثبات دنیا با وجود تمام توطئه‌ها قرار دارد و دشمنان با درماندگی اقدام به یکسری کار‌های خرابکارانه در کشور کردند، اما این توطئه‌ها با حمایت مردم از نظام خنثی شد.

وی تاکید کرد: با این راهبرد و تلاش جهادی نقشه دشمنان خنثی خواهد شد و امروز تکریم ارباب رجوع جزو وظایف ذاتی مسوولان است و این امر یکی از مولفه‌های مدیریتی در دولت سیزدهم است.

استاندار مازندران گفت: آیت الله رئیسی، تکریم ارباب رجوع را جزو اولویت‌های کاری خود قرار داده اند و مدیران کل و میانی استان هم باید این اولویت را دنبال کنند و در این زمینه اداره کل بازرسی استانداری مازندران یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی مدیران را به رضایتمندی مردم و ارباب رجوع اختصاص داده است و به طور قطع افزایش رضایتمندی، توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و قوا باید با جدیت در دستور کار مسئولان قرار گیرد و این موضوع اجتناب ناپذیر است و گفتمان هماهنگی بین سران قوا و روان سازی و همکاری دستگاه‌های نظارتی با دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی در حال انجام است و این رویه به طور حتم می‌تواند روند توسعه کشور را افزایش دهد.

استاندار مازندران با تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع)، افزود: امیدواریم با معنویت غیرقابل وصف این ایام و تقارن جلسه شورای اداری با ولادت امام هشتم شاهد برکات مضاعفی از خروجی این نشست برای مردم استان باشیم.

وی گفت: ناوگان دریایی جمهوری اسلامی ایران به سلامت به کشور بازگشت و این اقدام مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ستودنی است و برای اقتدار نظام جمهوری اسلامی این اقدام بسیار ارزشمند است و این اقدامی که نیروی دریایی انجام دادند نادر بود و باعث حیرت بسیاری از کشور‌های جهان شد.

حسینی پور اظهار داشت: ۹ تن از مازندرانی‌ها در این عملیات شرکت داشتند که در آینده نزدیک مراسمی برای تجلیل از این عزیزان خواهیم داشت و بیش‌تر افرادی که در این ماموریت حضور داشتند جزو دانش آموختگان دانشگاه نیروی دریایی نوشهر بودند که این امر هم در نوع خود بسیار ارزشمند است.

استاندار مازندران با تاکید بر دقت نظر مسئولان در مقوله عفاف و حجاب گفت: در دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش شئونات اسلامی رعایت شود و این امر در شهر‌های ساحلی و جنگلی نیز موردنظر باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار