توسط یدیعوت آحارونوت انجام شد؛
روزنامه عبری‌زبان یدیعوت آحارونوت بخشی از گزارش مرتبط با تحقیقات نظامی رژیم صهیونیستی در خصوص عملیات شجاعانه سرباز مصری در مرز مصر و اراضی اشغالی را فاش کرد.
کد خبر: ۵۹۶۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹ - 13June 2023

افشای اشتباهات صهیونیست‌ها در جریان شهادت جوان مصریبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به تقل از روسیا الیوم، اگرچه قرار است امروز گزارش نتایج تحقیقات نظامی رژیم صهیونیستی در خصوص عملیات شجاعانه محمد صلاح، سرباز مصری در مرز مصر و اراضی اشغالی منتشر شود، اما روزنامه عبری‌زبان یدیعوت آحارونوت بخشی از این گزارش را فاش کرد.

بر اساس بخش‌های فاش‌شده از این گزارش، صهیونیست‌ها اعتراف کرده‌اند که طی عملیات سرباز مصری و پیش از آن، اشتباهات فاحشی رخ داده که در نتیجه آن، محمد صلاح موفق شده سه نظامی صهیونیست را به هلاکت برساند و یک صهیونیست دیگر را زخمی کند.

صهیونیست‌ها، بزرگ‌ترین اشتباه صورت‌گرفته را مدت‌زمان طولانی ۱۲ ساعته پست‌های گشتی‌های رژیم صهیونیستی در مرز میان مصر و اراضی اشغالی دانسته‌اند.

همچنین صهیونیست‌ها اعتراف کرده‌اند که طی این عملیات، نظامیان صهیونیست با شنیدن صدای تیراندازی در منطقه، در اعلام فوری این رخداد کوتاهی کرده‌اند.

از دیگر اشتباهات فاحشی که صهیونیست‌ها مرتکب شده‌اند و در گزارش این تحقیقات به آن اشاره شده است، تأخیر در ارسال کمک هوایی بوده است.

در این تحقیقات ادله اشتباهات افسران صهیونیست طی عملیات شجاعانه سرباز مصری جمع‌آوری شده و فرمانده کل ارتش رژیم صهیونیستی باید درخصوص این اشتباهات و مجازات افسران خاطی تصمیم‌گیری کند.

افشای این اطلاعات در حالی صورت می‌پذیرد که قرار است امروز، گزارش نتایج تحقیقات در خصوص عملیات جسورانه سرباز مصری به خانواده نظامیان به هلاکت‌رسیده صهیونیست ارائه و به شکل عمومی نیز منتشر شود.

انتهای پیام/ 371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار