فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش عنوان کرد؛

همکاری نیروی پدافند هوایی ارتش با نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان

امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در بخش‌های مختلف علوم پدافندی به‌ویژه در زمینه ارتقای سامانه‌های راداری، موشکی و پهپادی با نیروی پدافند هوایی همکاری مثبت و رو به رشدی دارند.
کد خبر: ۵۹۹۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲ - 25June 2023

امیر سرتیپ صباحی‌فردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان وظیفه ستاد این نیرو با بیان اینکه سربازان نخبه پدافند در عرصه علمی، تحقیقاتی و پژوهشی بکارگرفته می‌شوند، اظهار داشت: نخبگان را در دانشگاه‌های مطرح و تراز اول کشور شناسایی و با حمایت همه‌جانبه دعوت به کار می‌کنیم.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد افزود: نخبگان وظیفه طرح‌های مشترک فنی و پژوهشی دریافت می‌کنند و اگر موضوع تحقیق‌شان منطبق با نیاز‌های سازمان باشد با تأیید سازمان نخبگان نیرو‌های مسلح این طرح، بخشی از دوران خدمت سربازی آن‌ها محسوب می‌شود که هم‌اکنون تعداد زیادی از نخبگان در حوزه‌های پژوهشی، فنی و علوم پدافندی کار تحقیقاتی انجام می‌دهند و استقبال خوبی از این طرح شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه کارکنان وظیفه نخبه همگام با سایر نیروی انسانی گام‌های مثبت و مهمی در پیشرفت و سرافرازی نیرو‌های مسلح برمی‎دارند، گفت: کارکنان وظیفه نخبه سرمایه‌های ارزشمند کشور و نظام اسلامی هستند.

امیر صباحی‌فرد با اشاره به اینکه پدافند هوایی یک نیروی تجهیزات محور است، عنوان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در بخش‌های مختلف علوم پدافندی به‌ویژه در زمینه ارتقای سامانه‌های راداری، موشکی و پهپادی با نیروی پدافند هوایی همکاری مثبت و رو به رشدی دارند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها