در آیین افتتاحیه نمایشگاه محله‌های اسلامی؛

معاون بسیج مساجد و محلات: ۶۰ هزار پایگاه بسیج در سطح کشور فعالیت دارند

سردار «بابااحمدی» با اشاره به فعالیت ۶۰ هزار پایگاه بسیج در سطح کشور، گفت: پایگاه‌های مقاومت مساجد پرچم‌دار تولید قدرت نرم در جبهه جنگ نرم هستند.
کد خبر: ۶۰۳۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲ - 16July 2023

سردار حیدر بابااحمدیبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ دوم «حیدر بابااحمدی» معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (یکشنبه) در آیین افتتاحیه نمایشگاه محله‌های اسلامی با بیان اینکه بیش از ۱۹ هزار قرارگاه محلات در سطح کشور داریم، اظهار داشت: پایگاه‌های مقاومت مساجد که شامل ۶۰ هزار پایگاه اعم از پایگاه خواهران و برادران در سطح کشور است، پرچم‌دار تولید قدرت نرم در جبهه جنگ نرم هستند که امیدواریم بتوانیم همچون دوران دفاع مقدس که دشمن را در جنگ سخت شکست دادیم، در این جنگ نرم هم بینی دشمن را به خاک بمالیم.

سردار بابااحمدی افزود: این قرارگاه‌ها از آذر سال ۱۴۰۰ به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردند و این طرح عظیم و سرنوشت‌ساز عملیاتی شده است؛ به نحوی که امروز به ۱۹هزار و ۲۰۰ قرارگاه رسیده است.

وی ادامه داد: سال گذشته ۱۱ هزار و ۳۳۰ قرارگاه عملیاتی و به نحوی برنامه‌ریزی شد تا در پنج ساله اول سند ۱۰ ساله راهبردی اعتلای بسیج از مجموع ۵۰ هزار قرارگاه، ۴۰ هزار قرارگاه محقق شود؛ البته برای این منظور ۳۳ هزار پایگاه بسیج فعالانه در حال اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده هستند.

معاون سازمان بسیج مساجد و محلات گفت: قرارگاه‌های تحول محله با نام «شهید سلیمانی» با هدف پای کارآمدن ظرفیت‌های مردمی و با محوریت مساجد تشکیل و عملیاتی شده است؛ بدین‌صورت که بسیجیان گرد هم می‌آیند و با دعوت و تشکیل قرارگاه‌های تحول محله با حضور منتخبینی از نخبگان، متنفذین و معتمدین محله، قرارگاه تحول محله را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار