در جمع شاعران دفاع مقدس استان فارس؛
سردار کوشکی گفت: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در نظر دارد با هدف گذاری و برنامه ریزی که انجام داده است امسال ۱۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس تولید کند.
کد خبر: ۶۱۹۰۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲ - 26September 2023

امسال 150 عنوان کتاب دفاع مقدس در استان فارس تولید می شودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، سرتیپ دوم پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس امروز در گردهمایی شاعران فعال در حوزه  دفاع مقدس استان فارس که در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس با حضور رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی فارس، رییس دانشکده ادبیات دانشگاه شیراز و جمعی از شاعران فعال در حوزه دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه در نیم سال اول بیش از 62 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس توسط این اداره کل تولید شده است اظهارداشت: با برنامه ریزی و هدف گذاری که صورت گرفته در نظر داریم تا پایان سال کل کتاب هاب تولیدی در حوزه دفاع مقدس استان را به 160 عنوان برسانیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس بیان داشت: با تولید کتاب در حوزه دفاع مقدس می توان دستاوردها و فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس را در این قالب برای نسل های آینده نگه داشت و با ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان و زندگینامه شهدا نسبت به سبک زندگی شهدا را ترویج و الگو سازی نمود.

وی با اشاره به برگزاری بیست و پنجمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس به میزبانی استان فارس تصریح کرد: این کنگره امسال به میزبانی استان فارس در فصل زمستان با حضور برگزیدگان و شاعران برجسته حوزه دفاع مقدس در شیراز برگزار خواهد شد.

در این مراسم از تعدادی شاعر پیشکسوت و فعال حوزه دفاع مقدس و شاعران جوان فعال در حوزه دفاع مقدس با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار