رئیس اندیشکده سیاست‌پژوهی گلستان:
سلیمان‌دوست گفت: دشمن اگر هر کشوری را اینگونه مثل ایران تحریم می‌کرد، پاپس می‌کشید ایرانی‌ها یک ملت منحصربه فردی هستند، دشمن چرا علیه ایران اینقدر تبلیغات رسانه‌ای می‌کند از انواع و اقسام تحریم‌ها گرفته تا جنگهای ترکیبی و شناختی علیه ملت ایران اما دیدیم ملت ایران در هر عرصه‌ای پیروز میدان بود.
کد خبر: ۶۱۹۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹ - 26September 2023

ایرانی‌ها یک ملت منحصر به فردی هستند

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از گرگان، «علی سلیمان‌دوست» امروز سه شنبه 4 مهر در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ما در میدان جنگ، بزرگ شده‌ایم اگر دفاع مقدس نبود ما نمی‌توانستیم در مقابل دشمنانی که مجهز به همه تجهیزات و فناوری‌ها بودند ایستادگی کنیم دشمن در فتنه اخیر با تمام ثروت و قدرت خود به میدان آمده اما نتیجه‌ای دریافت نکرد.

سلیمان دوست افزود: دشمن اگر هر کشوری را اینگونه مثل ایران تحریم می‌کرد، پاپس می‌کشید ایرانی‌ها یک ملت منحصربه فردی هستند، دشمن چرا علیه ایران اینقدر تبلیغات رسانه‌ای می‌کند از انواع و اقسام تحریم‌ها گرفته تا جنگهای ترکیبی و شناختی علیه ملت ایران اما دیدیم ملت ایران در هر عرصه‌ای پیروز میدان بود.

رئیس اندیشکده سیاست‌پژوهی گلستان با بیان اینکه شکست برای ایرانیان معنایی ندارد، گفت: ما ملت بسیار مقاومی هستیم و عزت نفس بسیار بالایی داریم هیچ کشوری مانند ایرانیها روحیه ناسیونالیستی ندارد.

سلیمان دوست گفت: کتاب تلمود یهود با قدمت ۲هزار ۷۵۳ ساله به صراحت می گوید اگر تا پایان سال گذشته کاری کردید کردید وگرنه دیگر هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید دیدید که کاخ سفید به مسیح علینژاد گفت برو تغییر شناسنامه بده ما دیگر کاری به تو نداریم! مابقی اپوزیسیون‌ها را بیرون انداختند چرا؟ چون دشمن کاملا متوجه شد در این معرکه باخته است و جالب اینجاست با تبلیغات رسانه‌ای شان به ما القا می‌کنند که ایران باخته است یعنی با فریب برنده را بازنده و بازنده را برنده اعلام کنند.

وی در پایان افزود: به برکت 8 سال  جنگ تحمیلی و دفاع همه جانبه مردم کشور از حاکمیت کشور عزیزمان، امروز ایران، بزرگترین صادرکننده پهپاد در خاورمیانه است و کشورهای قدرتمندی همچون کشور روسیه در صف خرید پهپاد ایرانی است که نشان از قدرت و اقتدار ایران است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار