شدت گرفتن عملیات نیرو‌های حزب‌الله در جبهه شمالی علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی باعث نگرانی صهیونیست‌ها شده است.
کد خبر: ۶۳۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰ - 21November 2023

وحشت صهیونیست‌ها از درگیری با حزب‌الله لبنانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های صهیونیستی گزارش داد: حزب‌الله لبنان طی روز‌های گذشته حملات پهپادی خود را در جبهه شمالی افزایش داده است.

وال استریت ژورنال نیز به نقل از مسئولان صهیونیست نوشت: ارتش اسرائیل ۱۰۰ هزار نظامی در مرز‌های مشترک با لبنان مستقر کرده است.

پیش از این نیز رسانه‌های عبری زبان با اذعان به قدرت حزب‌الله لبنان در جبهه شمالی گزارش داده بودند: حزب‌الله سیستم اطلاعاتی اسرائیل را در شمال به عصر حجر بازگرداند.

این رسانه‌ها اعتراف کردند که رژیم صهیونیستی ماهانه به دلیل حملات وحشیانه خود علیه نوار غزه ۹ میلیارد شِکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) هزینه می‌کند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند: شلیک موشک‌ها در جبهه شمالی متوقف نمی‌شود. درگیری‌ها در این منطقه به صورت طولانی ادامه دارد.

«کوبی میروم» خبرنگار شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که حزب‌الله دستاورد‌های زیادی را در افکار عمومی داشته است، از جمله اینکه ۷۰ هزار شهرک‌نشین از منازل خود در نوار شمالی خارج شده و صد‌ها هزار نفر دیگر همچنان در معرض تهدید حملات موشکی حزب‌الله قرار دارند.

شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی نیز از استمرار این وضع ابراز نگرانی می‌کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها