به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش:
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جایگاه اسلام در معنوی کردن فضای جامعه گفت: آمریکا از اسلامی که مقابل ظلم بایستد، می‌ترسد.
کد خبر: ۶۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۲ - 23June 2013

اسلام عربستان خطری برای آمریکا ندارد/ آمریکا از اسلام ظلم‌ستیز متنفر است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، حجتالاسلام محمدحسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری حدیث نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: اسلام از دو سرچشمه چهارده معصوم و قرآن به دست میآید.

وی افزود: اگر اسلام را از این دو منبع استخراج کنیم، اسلام ناب است و اگر از منابع دیگری گرفته شود، اسلام نیست.

محمدی تاکید کرد: اسلامی که در آن قرآن منهای اهلبیت باشد، اسلام ناقصی است همانطور اسلامی که از اهلبیت منهای قرآن گرفته شود، ناقص است. تفسیر قرآن در نزد غیر از اهلبیت (ع) وجود ندارد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه تمام عقبماندگیهای ما به واسط غفلت از قرآن و اهلبیت ایجاد شده است، افزود: اسلامی که از این دو سرچشمه حاصل شود، اسلام واقعی است و دشمنان نیز از چنین اسلامی ترس و واهمه دارند.

محمدی تصریح کرد: دشمنان اسلام از اسلامی که در عربستان وجود دارد، واهمهای ندارند زیرا میدانند قرآنی که در عربستان خوانده میشود، به ضرر آمریکا نیست که به نفع آمریکاست.

وی ادامه داد: قرآنی که در آن صفبندیها مشخص نباشد، برای آمریکا خطری ندارد و آنها نیز به این اسلام کاری ندارند اما اسلامی که به پایابی و پویایی جامعه کمک کند و مقابل ظلم بایستد، اسلامی است که آمریکا از آن متنفر است.

محمدی در پایان گفت: مقام معظم رهبری همواره توصیه دارند که فضای جامعه اسلامی قرآنی باشد و این به این معنی است که ما در جزییات زندگیمان با پشتوانه کلام الهی رفتار کنیم و قرآن و روایات در سراسر زندگی ما وجود داشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها