حضور حداکثری، اقتدار ملی/ در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛

پیشسکوت دفاع مقدس: تقویت امنیت ملی در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

موسوی گفت: با حضور حداکثری مردم در انتخابات، ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی بیش از پیش عظمت پیدا می‌کند و موجب تقویت امنیت ملی می‌شود.
کد خبر: ۶۵۳۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱ - 24February 2024

پیشسکوت دفاع مقدس: تقویت امنیت ملی در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است«سید هاشم موسوی» پژوهشگر و پیشسکوت دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در استان خراسان رضوی اظهار داشت: آحاد مردم بایستی به این سطح از آگاهی برسند که امنیت ملی کشور ایران در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات است. اگر آن‌ها پرشور در این رویداد ملی شرکت کنند و تعداد رای‌دهندگان افزایش پیدا کند، ایران در عرصه بین‌المللی بیش از پیش عظمت پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مولفه‌هایی، چون وحدت، امنیت، آسایش، اقتدار، اقتصاد و فرهنگ تابع انتخابات هستند، یادآور شد: اگر این حماسه سیاسی؛ پرشور باشد؛ مردم ایران به تمام کشور‌های جهان این پیام را منتقل کرده است که پشتیبان ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

این پیشسکوت دفاع مقدس در پایان صحبت خود تأکید کرد: آن‌هایی که در شعار حامی ولایت فقیه هستند، اما در عمل و در روز برگزاری انتخابات پای صندوق‌های رأی نروند؛ در عمل دچار خطای محاسباتی شده‌اند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار