حضورحداکثری، اقتدار ملی/ نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

مشارکت در انتخابات سدی در برابر توطئه دشمن است

حجت الاسلام «مطیعی» گفت: مشارکت در این انتخابات سرنوشت‌ساز است، استکبارگران انتخابات ما را رصد می‌کنند تا ببینند اگر مشارکت مردم ما اندک باشد، نقشه‌های شوم‌ خود را تداوم ببخشند.
کد خبر: ۶۵۴۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۵ - 29February 2024

به گزارش دفاع‌پرس از سمنان، حجت‌الاسلام «مرتضی مطیعی» نماینده ولی فقیه در استان سمنان، بعدازظهر امروز در همایش تبیین انتخابات با حضور کارگزاران و مسئولان حج و زیارت استان سمنان در محل امامزاده یحیی (ع) سمنان، انتخابات امسال را متفاوت از سال‌های قبل دانست و اظهار داشت: مشارکت در این انتخابات سرنوشت‌ساز است.

وی افزود: اگر امروز به وضعیت جهان و منطقه بنگریم شاهد هستیم که در فلسطین مردان و زنان بیگناه و کودکان مظلوم به خاک و خون کشیده می‌شوند و در حالی که تمام دنیا صحبت از آتش بس می‌کند، آمریکای جنایتکار آن را وتو‌ می‌کند یعنی خواستار ادامه این جنایت‌هاست.

امام جمعه سمنان گفت: در این وضعیت است که ما شاهد هستیم که چشم دنیا به خصوص کشور‌های مقاومت شامل یمن، فلسطین، عراق، سوریه و لبنان و … به انتخابات ما دوخته شده است.

حجت‌الاسلام مطیعی افزود: استکبارگران انتخابات ما را رصد می‌کنند تا ببینند اگر مشارکت مردم ما اندک باشد، نقشه‌های شوم خود را تداوم ببخشند و لذا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در این دوره، از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار است.

وی در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند هر کس مخاطب دارد باید اهمیت مشارکت بالا در انتخابات را تبیین کند و این یک وظیفه مهم برای تک تک ماست.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان همچنین گفت: مجامع مذهبی و معنوی مانند حج گذاران همواره از پیشگامان حضور در رویداد‌ها و حماسه‌هایی مانند انتخابات هستند و هم خودشان در این رویداد حضور پیدا می‌کنند و هم دیگران را به آن دعوت خواهند کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار