«برای پس از مرگم» به شبکه مستند رسید؛

روایت زوایای پنهان زندگی روحانی اندیشمند و محبوب

مستند «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی پرتره روحانی اندیشمند و عارف صفایی حائری مشهور به عین صاد سه‌شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می‌شود.
کد خبر: ۶۵۹۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵ - 02April 2024

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مستند «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی پرتره روحانی اندیشمند و عارف صفایی حائری مشهور به عین صاد سه‌شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می‌شود. 

در این فیلم چهره‌های مختلف فرهنگی و هنری همچون، محمدمهدی عسگرپور، منوچهر محمدی، نادر طالب‌زاده، علیرضا داودنژاد، خسرو باقری، بیژن بیرنگ، عبدالمجید معادی خواه، منیره صفایی، فروغ احراری، محسن بغدادی و... حضور دارند.

این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، بهترین پژوهش در بخش ملی شانزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند شده است.

ورود حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی صفایی حائری (عین. صاد)، نویسنده، عارف و اندیشمند معاصر در حوزه‌های مختلف هنری از جمله سینما و نیز نقد فیلمنامه‌ها ارتباطی عمیق بین او و اصحاب هنر، رسانه و سینما ایجاد کرده بود. 

روایت زوایای پنهان زندگی روحانی اندیشمند

این مستند در گفت‌وگو با اهالی هنر، دوستان و دوستداران این روحانی می‌کوشد ابعاد ناشناخته‌تری از وجوه شخصیتی این عالم وارسته را روشن کند.  «برای پس از مرگم» امروز ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرارش روز بعد ساعت ۹ خواهد بود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها