«آقای رییس جمهور» به آنتن رادیو فرهنگ رسید

شبکه رادیویی فرهنگ از روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه برنامه «آقای رییس جمهور» را روانه آنتن می‌کند.
کد خبر: ۶۷۰۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷ - 01June 2024

«آقای رییس جمهور» به آنتن رادیو فرهنگ رسیدبه گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، شبکه رادیویی فرهنگ از روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه برنامه «آقای رییس جمهور» را روانه آنتن می‌کند. 

در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران و هیات همراه مطابق با اصل ۱۳۱ قانون اساسی ظرف ۵۰ روز باید رئیس جمهور جدید انتخاب و خلاء موجود در کشور برطرف شود که بر همین اساس هشتم تیرماه امسال به عنوان روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و ثبت نام نامزدها در روزهایدهم تا چهاردهم خردادماه، انجام خواهد شد و رادیو‌فرهنگ نیز به این منظور  برای بالابردن آگاهی عموم جامعه و ایجاد وحدت در ملت ایران برای انتخاب فرد اصلح، برنامه «آقای رییس جمهور» را از چهارشنبه ۱۶ خرداد در جدول پخش قرار داده است.

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران از جایگاه کانونی ویژه‌ای برخوردار است.به‌خصوص انتخابات ریاست جمهوری که بر اساس آن سیاست‌گذاری راهبردی برای کشور طراحی می‌شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است پس رادیو فرهنگ از گروه جامعه و کتاب این ویژه برنامه انتخابات ریاست جمهوری را  تولید کرده است.

تبیین نقش رئیس‌جمهور در اداره کشور؛  ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات و ایجاد فضایی برای معرفی برنامه‌ نامزدهای ریاست جمهوری.که زمینه ساز برای انتخاب اصلح است باعث شده که طرح برنامه« آقای رییس جمهور» برای تولید آماده و از هفته آینده پخش شود.

چگونگی شناخت ویژگی های فرد مناسب و انتخاب اصلح و تاکید بر حضور پر شور مردم در انتخابات ،اهمیت انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رئیس جمهور در اداره کشور، معرفی ‌وبررسی ویژگی های رییس جمهور اصلح و همچنین نگاهی به شاخص های رفتاری رییس جمهور شهید از جمله مواردی است که مورد‌توجه تولید این برنامه بوده است.

 در این برنامه با کارشناسی محسن شریف زاده محورهایی چون مطالبه اجرای قوانین مربوط به انتخابات، انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم، تسهیل انتخاب اصلح با رعایت بی‌طرفی دنبال می‌شود.

«آقای رییس جمهور» را به تهیه کنندگی سیدهادی موسوی نژاد، گویندگی سکینه ارجمندی ‌‌و اجرای کارشناسی محسن شریف زاده از ۱۶ خرداد تا ۸ تیرماه هرروز ساعت ۱۷ تا ۱۸ روی موج اف ام ردیف۱۰۶ مگاهرتز از رادیو فرهنگ بشنوید.

انتهای پیام/ 121

 

نظر شما
پربیننده ها