امام جمعه زنجان:

عید غدیر تکامل دین اسلام است

آیت‌الله «خاتمی» گفت: عید غدیر تکامل دین اسلام و به قدری با ارزش است که خداوند فرموده بعد از این واقعه، کفار توان آسیب زدن به دین اسلام را نخواهند داشت.
کد خبر: ۶۷۲۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۲ - 09June 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زنجان، آیت‌الله «شیخ‌علی خاتمی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در جلسه سیاستگزاری بزرگداشت عید سعید غدیر در استان با بیان اینکه اهمیت عید غدیرخم، تکلیف ما را در زنده نگه داشتن آن سنگین می کند، اظهار داشت: در کنار جشن های سرور و شادی، باید محتوا در سرلوحه کار مبلغان باشد.

امام جمعه زنجان اضافه کرد: عید غدیر تکامل دین اسلام و به قدری با ارزش است که خداوند فرموده بعد از این واقعه، کفار توان آسیب زدن به دین اسلام را نخواهند داشت.

«محسن افشارچی» استاندار زنجان نیز در این جلسه بیان داشت: حضور گسترده مردمی در جشن های غدیر و دهه امامت و لایت زمینه و فرصت مناسبی برای ارائه و انتقال محتواهای متناسب با این واقعه عظیم است.

وی بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ غدیر خم تاکید کرد و افزود: این مناسبت‌ها بهترین ایام برای تبیین جایگاه والای ولایت فقیه در جامعه اسلامی است از این رو در کنار ظرفیت‌های بزرگ مردمی،‌ همدلی و همکاری دستگاه‌های دولتی و غیردولتی در برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری ویژه گرامیداشت غدیر خم ضروری است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها