مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:

شهید جمهور الگویی برای ارائه خدمت بهتر به مردم شد

سردار یوسفعلی‌زاده گفت: شهید جمهور الگو شد چرا که برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سر از پا نمی‌شناخت و تمام داشته‌های خود را به میدان آورد.
کد خبر: ۶۷۲۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴ - 11June 2024

شهید جمهور الگویی برای ارائه خدمت به مردم شدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان رضوی، نشست مشترک سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با «سید علی منیری» مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار شد.

سردار یوسفعلی‌زاده در این نشست اظهار داشت: نقش‌آفرینی شخصیت‌های خدوم و ایثارگر در عرصه‌های مختلف غنیمت بزرگی است.

وی با اشاره به مدیریت جهادی شهید آیت‌الله رئیسی افزود: شهید جمهور الگو شد چراکه برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سر از پا نمی‌شناخت و تمام داشته‌های خود را به میدان آورد. این شهید عالی مقام با مدیریت جهادی خود این حقیقت را به اثبات رساند که همه جانبه و سرباز ولایت است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی ادامه داد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که مدیران جهادی بدور از تکبر و شتاب‌زدگی در اوج محبوبیت خدمت می‌کنند. مردم هم بهترین داوران صحنه هستند وقتی شاهد خدمت جهادی و ایثارگرانه مسئولی هستند او را تکریم می‌کنند و قدرشناس زحمات او هستند که گواه این حقیقت تشییع باشکوه شهدای خدمت در کشور بود.

این مسئول تاکید کرد: در تعامل با دستگاه‌های مختلف کاملا حس می‌شود که کدامیک از آن‌ها در ارائه خدمت رویکرد جهادی دارند که این مهم وابسته به نقش مدیر است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در دوره قبل از روحیه جهادی برخودار بود و منشا خدمات خوبی شد. امیدواریم با تغییر مدیریت این روند ادامه داشته باشد و به مشی و مرام جهادی تاسی شود.

سردار یوسفعلی‌زاده با اشاره به تعاملات بین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر استان، یادآور شد: در راستای این تعاملات، تدفین شهید گمنام در مجتمع سردار صلح که سال گذشته انجام شد گام بلندی بود که محقق شد اما بخش عمده آن که هر روز جریان دارد و جاری است و تکریم این شهید والامقام و رونق بخشیدن به یادمان شهید گمنام است.

وی تاکید کرد: انتظار است به حرمت شهید گمنام آرمیده در مجتمع سردار صلح ماموریت‌های سازمانی و تشکیلاتی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی رونق داشته و آثار خوب و سازنده‌ای را برای کارکنان جمعیت هلال احمر استان و ساختار آن داشته باشد.

این مسئول بیان داشت: در سایر حوزه‌ها بین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر تعاملات برقرار است که بروزرسانی تفاهم‌نامه همکاری که بین دو مجموعه منعقد شده سطح تعاملات را گسترش می‌دهد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با اشاره به عضویت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در شواری هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ستاد گرامیداشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت استان، نقش‌آفرینی وی را در این دو ساختار ضروری دانست.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار