دادستان عمومی و انقلاب ایذه خبر داد؛

بازداشت ۲ نفر از عوامل شهادت ستوان یکم «اصغر خلیلی مهر» در ایذه

آرامش گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ایجاد مزاحمت در منطقه ستارخان ایذه، ماموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند که یکی از ماموران انتظامی مورد اصابت گلوله متهمان قرار گرفت و به شهادت رسید.
کد خبر: ۶۷۳۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۵ - 16June 2024

بازداشت ۲ نفر از عوامل شهادت ستوان یکم «اصغر خلیلی مهر» در ایذهبه گزارش دفاع‌پرس از خوزستان، «باقر آرامش» دادستان عمومی و انقلاب ایذه امروز در گفت‌وگو با رادیو خوزستان از بازداشت ۲ نفر از عوامل شهادت ستوان یکم «اصغر خلیلی مهر» در این شهرستان خبر داد.

وی در خصوص این پرونده اظهار داشت: پنجشنبه ۲۴ خردادماه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ایجاد مزاحمت در منطقه ستارخان ایذه، ماموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند که یکی از ماموران انتظامی مورد اصابت گلوله متهمان قرار گرفت و به شهادت رسید.

آرامش افزود: به دنبال وقوع این حادثه بازپرس دادسرای ایذه با حضور در محل، تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد و متهمان شناسایی شدند که ۲ نفر از عوامل دخیل در این حادثه بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب ایذه با بیان اینکه ۲ نفر متهم اصلی این پرونده تحت تعقیب قضایی هستند، گفت: تحقیقات برای دستگیری این متهمان ادامه دارد.

 ستوان‌ دوم «اصغر خلیلی‌مهر» از نیروهای خدوم انتظامی پنجشنبه شب و در حین انجام وظیفه برای تامین و حفظ نظم و آرامش جامعه در شهرستان ایذه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها