استاندار خوزستان:

مشارکت حداکثری مردم عزت و اقتدار نظام اسلامی را به همراه دارد

حسینی محراب گفت: کارمندان دولت نیز می‌توانند با ثبت مرخصی در ساعت اداری در ستادهای انتخاباتی نامزد مورد نظر خود حضور یابند اما در غیر این صورت حضورشان ممنوع است.
کد خبر: ۶۷۳۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰ - 18June 2024

مشارکت حداکثری مردم عزت و اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشاندبه گزارش دفاع‌پرس از خوزستان، نشست ستاد انتخابات استان خوزستان امروز به ریاست استاندار و با حضور معاونین استاندار و فرمانداران خوزستان در محل استانداری برگزار و در این نشست برنامه ریزی‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات در استان، صورت گرفت.

«علی‌اکبر حسینی محراب» در این نشست بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد و اظهار داشت: دولت و استانداری از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کند، بلکه همه افراد برای ما محترم بوده و برای میزبانی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با هدف جلب حداکثری در مشارکت، همکاری خواهد شد.

وی افزود: هر یک از نامزدها، مسئولیت‌های ملی در کشور داشته و دارند و هر قدمی برای آن‌ها برداشته می‌شود بر اساس عدالت خواهد بود. نامزدها در هر شهر که وارد می‌شوند بی شک مورد استقبال مردم قرار می‌گیرند که نیاز است نظم و امنیت شهرها برای برنامه‌های انتخاباتی حفظ شود.

استاندار خوزستان خاطر نشان ساخت: کارمندان دولت نیز می‌توانند با ثبت مرخصی در ساعت اداری در ستادهای انتخاباتی نامزد مورد نظر خود حضور یابند اما در غیر این صورت حضورشان ممنوع است.

حسینی محراب تصریح کرد: حضور مجریان انتخابات نیز در ستادها برای حمایت از نامزد خاصی ممنوع است اما برگزاری نشست رسمی در محل‌های تعیین شده و رسمی مانعی ندارد.

وی گفت: اکنون باتوجه به شرایط سخت آب و هوایی استان، فرمانداران سیستم‌های سرمایشی حوزه‌های رای گیری را تقویت و امکانات رفاهی لازم را برای شهروندان و متولیان برگزاری انتخابات فراهم کنند.

استاندار خوزستان ادامه داد: همچنین برنامه‌ریزی لازم برای تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر اعضای ستاد انتخابات و شورای نگهبان در محل‌های اخذ رای فراهم شود.

وی یادآور شد: یکی از مسائلی که همواره باید در اولویت قرار گیرد، موضوع مشارکت حداکثری مردم است که می‌تواند عزت و اقتدار این نظام اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان بکشاند.

حسینی محراب افزود: در زمینه تامین نظم و امنیت حوزه‌های اخذ رای نیز تمهیدات خوبی اندیشیده شده و انتظار می‌رود در شهرستان‌ها نیز بر اساس تصمیمات ستاد انتخابات اقدامات لازم برای برگزاری هرچه بهتر این انتخابات انجام شود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها