استاندار همدان:

رئیس جمهور آینده باید نگاه توسعه‌گرا و انقلابی داشته باشد

«قاسمی‌فرزاد» گفت: نگاه توسعه‌گرا و انقلابی از ویژگی‌هایی است که برای انتخاب فرد اصلح برای جایگاه ریاست‌جمهوری باید مورد توجه مردم شریف ایران اسلامی باشد.
کد خبر: ۶۷۳۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۸ - 18June 2024

رئیس جمهور آینده باید نگاه توسعه‌گرا و انقلابی داشته باشدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از همدان، «علیرضا قاسمی‌فرزاد» استاندار همدان در همایش «هزار و چهل چراغ»، اظهار داشت: در سفر رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله دکتر رئیسی به همدان ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌‌های کتابخانه‌های عمومی استان مصوب شد.

وی افزود: آبرسانی به همدان پس از ۱۷ سال بلاتکلیفی از اعتبارات سفر رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله دکتر رئیسی و به همت  دولت مردمی به سرانجام رسید.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، ارتباط با اقشار مختلف و دوری از اشرافی‌گری سیره‌ی شهید آیت‌الله رئیسی بود.

وی یادآور شد: از کتابداران که با تلاش خود فرهنگ کتابخوانی را در جامعه تعمیم می‌دهند، قدردانی می‌کنم.

قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: باید با توجه به فرهنگ کتاب‌خوانی مسیر رشد و پیشرفت علم و دانش را در کشور هموار کنیم.

وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به تأسی از امامین انقلاب حضرت امام‌خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به علم و دانش توجه ویژه دارد.

استاندار همدان متذکر شد: نگاه توسعه‌گرا و انقلابی از ویژگی‌هایی است که برای انتخاب فرد اصلح برای جایگاه ریاست‌جمهوری باید مورد توجه مردم شریف ایران اسلامی باشد.

انتهای پیام/

 

نظر شما
پربیننده ها