دلنوشته/ غلامرضا تدینی‌راد

لباس عزت!

ما در مقام خدمت، لباس عزت بر تن کرده‌ایم تا بگوییم به حرمت سوگندی که در قبول تکالیف این کسوت یاد کرده‌ایم، مسئول هستیم.
کد خبر: ۶۷۳۷۸۰
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۱ - 19June 2024

لباس عزت!گروه استان‌های دفاع‌پرس - «غلامرضا تدینی‌راد» رئیس مرکز رصد فضای مجازی، اطلاع‌رسانی و افکار عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی؛ ما در مقام خدمت، لباس عزت تن کرده‌ایم تا بگوییم به حرمت سوگندی که در قبول تکالیف این کسوت یاد کرده‌ایم، مسئول هستیم.

عید قربان است. باید از نفس خود بگذریم که قربانی نفس برتر از قربانی تن است و اگر این شود شکوه و عظمت روشنای نفس، هویدا خواهد شد. 

ملت ما بر این اساس ثابت کرده‌اند خدمتگزارانی که از هوای نفس گذشته‌اند دوست دارند و گواه بر این ادعا عرض ارادتی است که به شهدای خدمت و همچنین سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در این سال‌ها داشته و دارند. 

فرقی نمی‌کند کوچک و بزرگ، زن و مرد، پیر و جوان، حتی آن که می‌گفت تاکنون هیچ انتخاباتی شرکت نکرده، اما این بار به خاطر مظلومیت شهید جمهور رای خود را به صندوق می‌اندازد همه و همه، هر که ایرانی است و ایران را دوست دارد خدمتگزارانش را هم ارج می‌نهد.

جایگاه مقام خدمت برای آنان که لباس عزت به تن دارند، یعنی خادمان نظم و امنیت والاست. 

رهبر فرزانه انقلاب، شایستگان لباس عزت را مجاهدان فی سبیل الله خواندند. همانان که ازجان‌گذشته‌اند تا جان ببخشند و فدایی ملت شوند. آنان که پاسدار مرز‌های آبی، خاکی و آسمان تا ارزش‌ها و هنجار‌ها و عرف جامعه ایرانی و اسلامی هستند و جان بر کف نهاده‌اند. 

لباس پلیس، لباس عزت است تا به حرمت سوگندی که در قبول این کسوت و تکالیف سربازی برای کشور یاد کرده‌ایم، بگوییم مسئول هستیم. 

با احترام به پرچم در اهتزاز اقتدار و ارادت قلبی به سکاندار نظام اسلامی که در این برهه خطیر از زمان امید و پشتیبان مظلومان جهان است در روز عید قربان فریاد بر می‌آوریم: «ما ملت امام حسینیم» و «ما ملت شهادتیم» 

این فریاد، وظیفه ما را با لباس عزت در مسئولیتی که برای خانواده معظم شهدا به ویژه کودکان و پدران و مادران پیر، خواهران و برادران دلسوخته و زنانی که همسر شهید بودن را افتخارشان می‌دانند و این روز‌های عید، بوسه بر عکس نازنین شهید می‌زنند بیشتر می‌کند. 

این فریاد و این مسئولیت به ما خواهد گفت «من عرف نفسه» چرا و چگونه «به عرف ربه» می‌رسد.

امید است همچون همیشه در نیت و اخلاص عمل، گام‌های استوار و در کلام با صلابت و شکوه ثابت کنیم سرباز ملت، مطیع امر ولایت و شایسته لباس عزت هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها