با صدور پیامی؛

سپاه کربلا از حضور پرشور مردم مازندران در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد

سپاه کربلا مازندران با صدور پیامی از حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
کد خبر: ۶۷۵۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۲ - 29June 2024

سپاه کربلا از حضور پرشور مردم مازندران در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کردبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، سپاه کربلا مازندران با صدور پیامی از حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از شهادت خادم الرضا علیه السلام سیدالشهدای خدمت شهید آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» با درایت حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی نه تنها در مسیر خدمت و پیشرفت کشور وقفه‌ای ایجاد نشد بلکه مطابق با قانون اساسی شاهد برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در موعد مقرر بوده‌ایم.

بسیج و سپاه کربلا استان مازندران نیز به مانند انتخابات گذشته با سرلوحه قرار دادن فرمایشات حکیمانه فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی در راستای تحقق چهار اصل اساسی مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت همه ظرفیت‌های خود را پای کار آورد تا در کنار کمک به تامین امنیت کامل، دغدغه معظم له در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح که ضامن دوام و عزت ایران اسلامی بوده را محقق کند.

در همین راستا بار دیگر در ۸ تیر ۱۴۰۳ شاهد حضور اقشار مختلف استان مازندران در امتداد تکمیل حماسه بدرقه شهید جمهور در پای صندوق‌های سرنوشت بوده‌ایم، حضور پرشور و نشاطی که بی‌شک ضامن بقا، دوام و عزت ایران اسلامی را به ارمغان خواهد داشت و ضمن آنکه موجب اقتدار و سرافرازی ملت بزرگ ایران و همه آزادی خواهان جهان می‌شود یاس و ناامیدی جبهه کفر و استکبار را نیز در پی دارد.

حال که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم کشیده شده سپاه کربلا به مانند ۸ تیر با تمام وجود پای کار برگزاری این فرآیند و رویداد مهم خواهد بود و اینبار نیز از همه آحاد مردم شریف استان دعوت می‌کند تا بار دیگر در ۱۵ تیر این حماسه حضور را تکمیل و جاودانه کنند.

در پایان سپاه کربلا استان مازندران در وهله اول ضمن قدردانی از مردم ولایتمدار این خطه که بار دیگر در ۸ تیر ۱۴۰۳حضور پرشوری را داشته‌اند، از تلاش‌های مسئولان و دست اندرکاران اجرایی در حسن برگزاری انتخابات و نیز آحاد بسیجیان همیشه پیروز استان که در مراحل مختلف انتخابات از جمله در جهاد تبیین و تامین انتخابات پای کار بوده‌اند صمیمانه قدردانی می‌کند و همانگونه که بار‌ها بیان کرده این نهاد مقدس برای سرافرازی، عزت، اقتدار و آسایش ملت با همه‌ی وجود همراه و کمک کار رئیس جمهور منتخب در مسیر تحقق ایرانی قوی خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار