سخنگوی ستاد انتخابات کشور:

تبلیغات دور دوم انتخابات آغاز شد

اسلامی گفت: با اعلام تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، آقایان پزشکیان و جلیلی از هم‌اکنون تا ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۱۴ تیر یعنی ۲۴ ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری می‌توانند تبلیغات‌شان را انجام دهند.
کد خبر: ۶۷۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۹ - 30June 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «محسن اسلامی» سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به فرآیند‌های انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: با اعلام تایید صحت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، ما نیز هم‌اکنون در اطلاعیه ۲۸ ستاد اعلام کردیم که آقایان مسعود پزشکیان و سعید جلیلی بیشتری آراء را آورده‌اند و از هم‌اکنون تا ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۱۴ تیرماه یعنی ۲۴ ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری می‌توانند تبلیغات‌شان را انجام دهند.

تبلیغات دور دوم انتخابات آغاز شد

اسلامی افزود: از امروز توزیع تعرفه‌های أخذ رأی در سراسر آغاز خواهد شد و امور به‌خوبی دنبال می‌شود و مشکل و مانعی در این زمینه نداریم. دور دوم انتخابات نیز ۸ صبح روز جمعه ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور عنوان کرد: به‌جهت اینکه باید پیش‌بینی‌ها و آمادگی‌های لازم را می‌داشتیم، دو هفته‌ی قبل تعرفه مراحل اول و دوم انتخابات را به خارج از کشور ارسال کرده بودیم. هم‌وطنان خارج از کشور می‌توانند در همان شعبی که در مرحله اول رأی دادند، در دور دوم هم رأی بدهند.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها