سخنگوی شورای نگهبان:

مردم رأی دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

طحان نظیف گفت: از ملت ایران می‌خواهم که رأی دادن خود را به ساعات انتهایی موکول نکنند و در ساعات ظهر که شاید شعب اخذ رأی با تراکم کمتری مواجه باشند، مراجعه کنند.
کد خبر: ۶۷۶۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۰ - 05July 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «هادی طحان نظیف» سخنگوی شورای نگهبان در جریان برگزاری انتخابات مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات، اظهار داشت: از ساعت هشت صبح آغاز رأی گیری را در شعب سراسر کشور داشتیم و به موازات آن در بیش از ۹۵ کشور انتخابات در حال برگزاری است.

وی افزود: همکاران من در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در کارگروه‌های شش گانه تمام استان‌های کشور را پوشش می‌دهند و هر گزارشی که از سامانه مردم ناظر و همچنین ناظران شورای نگهبان از شعب اخذ رأی دریافت می‌کنند، پیگیری می‌کنند و تا حصول نتیجه اقدامات لازم در مورد آن انجام می‌شود.

مردم رأی دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاکید ما همواره بر این بوده که گزارش‌هایی که از سوی مردم و همچنین نماینده‌های کاندیدا‌ها ارسال می‌شود، گزارش‌های مستندی باشد که امکان پیگیری در مورد آنها وجود داشته باشد. از صبح تاکنون گزارشات جزئی واصل شده و همکاران ما تمام آنها را بررسی می‌کنند و اقدامات لازم در خصوص آنها انجام شده است با نکته جدی و خاصی مواجه نبودیم، اما بر اساس وظیفه نظارتی، باید این موضوعات را پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: این اطمینان را به ملت عزیز می‌دهیم که صیانت از آرای تمام مردم را در دستور کار خود داشته باشیم. از ملت ایران خواهش می‌کنیم که رأی دادن خود را به ساعات انتهایی موکول نکنند و در ساعات ظهر که شاید شعب اخذ رأی با تراکم کمتری مواجه باشند، مراجعه کنند و آرای خود را به صندوق‌های اخذ رأی بسپارند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
پربیننده ها