دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:

انتخابات ریاست‌جمهوری تأثیر بین‌المللی دارد+ فیلم

رمضانی گفت: اختلاف سلیقه هایی وجود دارد اما مشارکت کردن و حضور داشتن قطعا بهتر از خانه نشستن است؛ ضمن اینکه انتخابات، تنها مشخص کردن رئیس‌جمهور نیست؛ بلکه تأثیر بین‌المللی و منطقه‌ای دارد.
کد خبر: ۶۷۶۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲ - 05July 2024

به گزارش خبرنگار فرهنگ دفاع‌پرس، «مهدی رمضانی» دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور امروز (جمعه، 15 تیر) در تالار وحدت در مورد اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار داشت: باید در انتخابات حضور داشته باشیم تا رئیس‌جمهوری که چهار سال قرار است اداره کشور را برعهده داشته باشد را انتخاب کنیم. 

وی افزود: اختلاف سلیقه هایی وجود دارد اما مشارکت کردن و حضور داشتن قطعا بهتر از خانه نشستن است؛ ضمن اینکه انتخابات، تنها مشخص کردن رئیس‌جمهور نیست؛ بلکه تأثیر بین‌المللی و منطقه‌ای دارد.

گفتنی است؛ چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری روز هشتم تیر ۱۴۰۳ برگزار شد و رقابت میان «محمدباقر قالیباف»، «مصطفی پورمحمدی»، «سعید جلیلی» و «مسعود پزشکیان» تا ساعت ۲۴ آن روز ادامه داشت و از میان این چهار نامزد، «مسعود پزشکیان» و «سعید جلیلی» به‌ترتیب نفرات اول و دوم شدند، اما از آنجا که آراء پزشکیان نتوانست به میزان تعیین‌شده در قانون برای تعیین رئیس‌جمهور برسد، انتخابات به دور دوم کشیده شد که از هشت صبح امروز (جمعه، ۱۵ تیر) در سراسر کشور  و میان ایرانیان خارج از کشور در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
پربیننده ها