پیام مخلص الائمه از حضور پر رنگ و گسترده مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

مخلص الائمه با صدور پیامی از حضور گسترده و پُررنگ مردم در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
کد خبر: ۶۷۶۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲ - 06July 2024

پیام مخلص الائمه از حضور پر رنگ و گسترده مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی، با صدور پیامی از حضور گسترده و پُررنگ مردم در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

۱۵ تیرماه بار دیگر مردم انقلابی، مؤمن و ولایتمدار استان مرکزی با حضور پُرشکوه و دندان‌شکن خود در صحنه‌ی آزمون مهمی دیگر، در حماسه‌ی جمهور نقش‌آفرین شدند و مُهر تأیید دیگری بر دلبستگی خویش به انقلاب و نظام زدند.

استاندار مرکزی در این پیام افزود: دیروز، استان امامین انقلاب به مردم بصیر، هوشیار و موقعیت‌شناس و لبیک حماسی آنان به مقام عظمای ولایت بر خود بالید و شکوه وفاداری به میراث گران بهای امام راحل را به نمایش گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: اکنون که به فضل الهی و توجهات حضرت ولی الله الاعظم روحی فداه، انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با مسئولیت‌شناسی و امانت‌داری دولت مردمی سیزدهم و حضور چشمگیر و مسئولانه مردم عزیزمان در کمال امنیت و سلامت به پایان رسید، ضمن گرامی‌داشت یاد شهید جمهور "آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی" و تبریک به منتخب ملت بزرگ ایران "دکتر مسعود پزشکیان"، امیدوارم با اتکا به منویات مقام معظم رهبری، مسیر خدمت رئیس جمهور شهید با همدلی و هم‌افزایی دنبال و پیشرفت و تعالی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شاهد باشیم.

استاندار مرکزی در این پیام ضمن تشکر از قانون‌مداری ستادها و طرفداران هر دو نامزد و تقدیر از تلاش‌های رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان، رئیس و اعضای هئیت نظارت بر انتخابات استان، فرمانداران، بخشداران و عوامل هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی در شهرستان‌ها، حوزه پشتیبانی، صدا و سیما و رسانه‌های جمعی، دستگاه قضایی، عوامل انتظامی و نظامی و امنیتی، بخش‌های فاوا و ارتباطات زیرساخت و تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، مجدداً از حضور شورانگیز مردم دیار آفتاب در پای صندوق‌های رأی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار