معاون امنیتی وزارت کشور:

فراخوان‌های برگزاری جشن انتخاباتی قانونی نیست

میراحمدی با بیان اینکه فراخوان‌های برگزاری جشن انتخاباتی ربطی به ستاد‌های آقای پزشکیان ندارند، گفت: دوستان در ستاد آقای پزشکیان تاکید کردند که ما معتقدیم باید حرمت ماه محرم حفظ شود و شخص آقای پزشکیان نیز به این موضوع تاکید دارند.
کد خبر: ۶۷۷۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۵ - 06July 2024

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفت وگویی در پاسخ به این سوال که آیا فراخوان‌های برگزاری جشن انتخاباتی از سوی ستاد‌های رئیس جمهور منتخب اعلام شده و دارای مجوز است، اظهار داشت: در این رابطه چندین مرحله با ستاد‌های تبلیغاتی آقای دکتر پزشکیان و مسئولان امر در وزارت کشور گفت وگو کردیم، بنده خودم با آقای صالحی امیری و برخی از همکاران ستاد آقای پزشکیان صحبت کردم و آنها تاکید کردند که برنامه‌ای برای پیروزی آقای پزشکیان به معنای اینکه به صورت جشن باشد، نخواهیم داشت.

فراخوان‌های برگزاری جشن انتخاباتی قانونی نیست

وی افزود: دوستان در ستاد آقای پزشکیان تاکید کردند که ما معتقدیم باید حرمت ماه محرم حفظ شود و شخص آقای پزشکیان نیز به این موضوع تاکید دارند.

میراحمدی تصریح کرد: به مسئولان ستاد‌های آقای پزشکیان گفتم که فراخوان‌هایی در فضای مجازی منتشر شده که مردم را به حضور در جشن پیروزی آقای پزشکیان دعوت می‌کنند و مسئولان ستاد تاکید کردند که این فراخوان‌ها هیچ کدام از جانب ما نیست و اصلاً ربطی به ما ندارند و مورد قبول ما هم نیست.

معاون امنیتی وزیر کشور ادامه داد: تاکید مسئولان ستاد آقای پزشکیان این بود که اگر بخواهیم به شکرانه پیروزی برنامه‌ای هم داشته باشیم در اماکن سربسته که به صورت قانونی مجوز آن هم کسب شده باشد، برگزار خواهد شد که آن هم به صورت جشن نخواهد بود.

وی افزود: همچنین مسئولان ستاد آقای پزشکیان گفتند که برنامه‌ها با رعایت شئونات اسلامی و به گونه‌ای خواهد بود که حرمت ماه محرم حفظ شود.

میراحمدی با اشاره به احتمال وجود دست‌هایی برای شیطنت در پشت ماجراس فراخوان‌ها، تاکید کرد: امیدواریم با آگاهی و بصیرت مردم شاهد مشکل خاصی در این رابطه نباشیم؛ همانطور که از شب گذشته تاکنون با آگاهی و تلاش مردم راهبرد‌های کسانی که به دنبال شیطنت هستند، خنثی شده در ادامه نیز همین گونه خواهد بود.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار