فرهنگسرای امید برگزار می‌کند؛

نوجوانان همگام با گام دوم انقلاب

ویژه برنامه «قیام جوانان» با رویکرد شناخت و بررسی بیانیه‌ی گام دوم انقلاب توسط نوجوانان در فرهنگسرای امید برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۷۷۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰ - 07July 2024

به گزارش گروه فرهنگ دفاع‌پرس، ابوالفضل باقری رئیس فرهنگسرای امید در خصوص اجرای برنامه‌ی قیام جوانان اظهار داشت: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در گام دوم و استفاده از ظرفیت نوجوانان و جوانان و نقش آفرینی آنان در پیشبرد اهداف مطروحه در این بیانیه، نیاز به تشکیل حلقه هایی از جوانان و نوجوانان داریم تا نسل جوان متعهد را به عرصه مدیریت کشور وارد کرده و زمینه سازی برای روی کار آوردن یک دولت جوان و حزب اللهی را فراهیم کنیم.

وی ادامه داد: از اینرو درصددیم تا با برگزاری این برنامه گفتمانی با جهت گیری مشخص، افزایش روحیه امید و ارائه راه کارهای عملی ایجاد نماییم که ضمن آشنایی نسل جوان با بیانیه گام دوم انقلاب، آنان را نسبت به فرمان قیام، حماسه آفریدن، خلق حرکت عمومی و... آگاه سازیم تا وارد میدان شده و در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

باقری در ادامه افزود: از اهداف این برنامه می توان به شناسایی استعدادهای ناشناس و سازماندهی نشده، آشنایی با اندیشه‌های حضرت امام و مبانی انقلاب، تشکیل هسته های فرهنگی در بین جوانان و همچنین توانمندسازی و تربیت تشکیلاتی جوانان اشاره کرد.

نوجوانان همگام با گام دوم انقلاب

وی اظهار داشت: این برنامه دوشنبه های هر هفته از ساعت ۱۴تا۱۶:۳۰ در سالن اجتماعات فرهنگسرای امید برگزار می شود و حضور برای نوجوانان آزاد است.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به نشانی فرهنگسرای امید واقع در خیابان هفده شهریور، خیابان خشکبارچی، جنب پارک خیام مراجعه کنند و یا با شماره ۳۳۳۵۵۲۰۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار