آغاز ثبت درخواست انتقال دانشجویان ایثارگر در دانشگاه آزاد

مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی زمان و نحوه ثبت تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی قدیم در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.
کد خبر: ۶۷۷۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۲ - 08July 2024

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی زمان و نحوه ثبت تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی قدیم در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

آغاز ثبت درخواست انتقال دانشجویان ایثارگر در دانشگاه آزاد

در این اطلاعیه آمده است که زمان ثبت‌نام متقاضیان (میهمانی و انتقال) آغاز و تا ۳۱ تیر ماه سالجاری تنها از طریق سامانه مدیریت نقل و انتقالات معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی (منادا) به نشانی www.monada.iau.ir امکان‌پذیر است.

همچنین تغییر رشته گرایش و یا انتقال توام با تغییر رشته گرایش نیز در بازه زمانی یاد شده در محدوده شرایط و ضوابط تدوین شده و از طریق ارسال فرم و مدارک مورد نیاز به مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی info@esargaran.iau.ir رسیدگی می‌شود.

اعلام نتایج انتقال و یا میهمانی دانشجویان از طریق همان سامانه قابل پیگیری و مشاهده است و اعلام نتایج تغییر رشته گرایش و یا انتقال توام با تغییر رشته گرایش پیش از شروع نیمسال تحصیلی به متقاضیان اطلاع‌رسانی می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که علاوه بر مشمولان ماده ۶۲ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که پس از ثبت‌نام در واحد مبدأ انتقال یا میهمانی آنها به هر یک از واحد‌های دانشگاهی امکان‌پذیر است، میهمانی سایر ایثارگران شامل برادر و خواهر شهید، جانباز ۵ درصد تا ۲۴ درصد، همسر و فرزندان آنان، رزمنده با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان آنان به هر یک از واحد‌های دانشگاهی و مطابق ضوابط اعلامی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار