رئیس دیوان عالی کشور مطرح کرد؛

آمادگی دیوان عالی کشور برای همراهی و مساعدت دولت چهاردهم

حجت‌الاسلام منتظری گفت: دیوان عالی کشور آمادگی خود را برای همراهی و مساعدت در ایفاء وظایف قانونی و اجرای مسئولیت‌های دولت به منظور تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و رهنمود‌های رهبری برای تحقق عدالت اعلام می‌دارد.
کد خبر: ۶۷۷۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۱ - 09July 2024

به گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدجعفر منتظری» رئیس دیوان عالی کشور در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

ذ

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان (زید عزه)

رئیس جمهور منتخب و محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

توفیق کسب اکثریت آرای مردم عزیز ایران اسلامی جهت تصدی سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی و همه ملت بزرگ ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بدون تردید مطالب و وعده‌های مطرح شده در دوران انتخابات خصوصاً تمسک و استناد شما به آیات شریفه قرآن کریم و فراز‌هایی از کلام امیرالمؤمنین علی (ع) در نهج‌البلاغه از خاطر آنجناب و مردم فهیم فراموش نخواهد شد.

این امر گرچه موجب افتخار و خوشحالی است که اداره کشور مبتنی بر آیات قرآن و کلمات نورانی امیرالمؤمنین (ع) باشد، یقیناً مسئولیت رئیس محترم جمهور و همکاران محترمشان را بیشتر خواهد کرد.

اینجانب ضمن عرض تبریک مجدد، آمادگی خود و دیوان عالی کشور را برای همراهی و تقویت روحیه، همبستگی و مساعدت در ایفاء وظایف قانونی و اجرای مسئولیت‌های دولت به منظور تحقق آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی و رهنمود‌های مقام معظم رهبری برای تحقق عدالت اعلام می‌دارم.

امید است خداوند متعال به شما و همکاران محترم توفیق خدمت صادقانه و تکمیل و ادامه راه شهیدان، خاص شهید خدمت آیت الله رئیسی را عنایت فرماید.

محمدجعفر منتظری

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها