نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

رئیس جمهور ادامه دهنده راه شهید «رئیسی» باشد

حجت الاسلام سبزی گفت: به منتخب مردم نیز تبریک عرض می‌کنم امیدواریم تمام تلاش خود را بکار گیرند تا راه شهید رئیسی که پر کار و فعال بودند، ادامه داشته باشد.
کد خبر: ۶۷۷۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳ - 09July 2024

رئیس جمهور ادامه دهنده راه شهید «رئیسی» باشدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، حجت‌الاسلام «محمد سبزی» صبح امروز در آئین افتتاحیه خانه بهداشت روستای یاتان اظهار داشت: از همه خیرین که در این امر خیر و با برکت و ساخت خانه بهداشت مشارکت کردند تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به روایت امام رضا( ع) بیان کرد: «لا یَتِمُّ عَقْلُ امْرِء مُسْلِم حَتّى تَكُونَ فیهِ عَشْرُ خِصال: أَلْخَیْرُ مِنْهُ مَأمُولٌ. وَ الشَّرُّ مِنْهُ مَأْمُونٌ. یَسْتَكْثِرُ قَلیلَ الْخَیْرِ مِنْ غَیْرِهِ، وَ یَسْتَقِلُّ كَثیرَ الْخَیْرِ مِنْ نَفْسِهِ؛آدم عاقل کسی است که هر جا برود مردم از او‌امید خیر دارد، برخی‌ها هر جا بروند بیشتر شرشان به مردم می‌رسد اما برخی‌ها همیشه باعث خیر هستند ».

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه در خصوص انتخابات اخیر گفت: باید به همه مردم ایران بابت خلق حماسه بزرگ در انتخابات تبریک گفت، همانطور که مقام معظم رهبری تأکید داشتند در مرحله اول مشارکت حداکثری مهم بود که این امر توسط مردم حماسه‌ساز ایران رقم خورد و این حضور باعث تقویت نظام و آری به جمهوری اسلامی است. مردم در این انتخابات پیام اتحاد و انسجام را به دنیا صادر کردند و در مرحله بعد باید از نامزد‌های ریاست جمهوری تشکر کرد که باعث افزایش مشارکت شدند.

حجت الاسلام سبزی تأکید کرد: بعد از انتخابات رقابت‌ها باید تمام شود و رفاقت‌ها جای آن را بگیرد، زیرا رئیس جمهور نماد جمهوری اسلامی است پس باید تقویت شود تا با تلاش و کوشش کشور به نحو احسن اداره شود. به منتخب مردم نیز تبریک عرض می‌کنم‌ امیدواریم تمام تلاش خود را بکار گیرند تا راه شهید رئیسی که پر کار و فعال بودند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها