رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:

سرافرازی در جایگاه ریاست جمهوری با انتخاب کابینه جهادی میسر است

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری ضمن تبریک به منتخب مردم ایران در ریاست جمهوری گفت: سرافرازی در این جایگاه خطیر با انتخاب یاران و همراهانی مؤمن و جهادی در دولت چهاردهم مقدور و در دسترس خواهد بود.
کد خبر: ۶۷۷۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۱ - 09July 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران را تبریک گفت.

.

 متن کامل این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند، جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان (دام عزه)

رئیس‌جمهور منتخب ملت شریف ایران اسلامی 

سلام‌علیکم و رحمت الله؛

با احترام و آرزوی عزت، سلامتی و توفیق روزافزون، ضمن گرامیداشت یاد و نام و خاطره شهید جمهور، رئیسی عزیز، بر خود فرض می‌دانم پیروزی جنابعالی را در انتخاباتی دشمن‌شکن و تجلی‌بخش اراده مستحکم حاکمیت اسلامی برای ادامه الگوی مردم‌سالاری دینی در فرایند اداره کشور، صمیمانه تبریک عرض نمایم. 

امیدوارم با توکل بر خدا و توسل، استمرار در بهره‌مندی از سرمایه گران‌سنگ اعتماد مردم و پیروی از رهنمود‌های رهبر حکیم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)، در راه تحقق آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن (رضوان‌الله تعالی علیه) و شهدای گران‌قدر و تداوم مسیر خدمت، گام‌های بلندی بردارید.

تردیدی نیست که سرافرازی در این جایگاه خطیر و دستیابی به اهداف عالیه پیشرو و مصرح در سیاست‌های کلی نظام و اسناد بالادستی، با انتخاب یاران و همراهانی مؤمن و جهادی در دولت چهاردهم مقدور و در دسترس خواهد بود.

در پایان، لازم به ذکر است که شبکه امامت جمعه، دولت جنابعالی را متعلق به آحاد هم‌وطنان، با سلایق و علایق متنوع و متکثر می‌داند و به تأسی از سیره امامین انقلاب اسلامی، بدون لکنت، با تحسین دستاورد‌ها و خدماتی که در حقیقت، مبین کارآمدی این نظام مقدس خواهد بود، جهاد تبیین را وجهه همت خود قرار خواهد داد و علاوه بر این، در امر ولایی گسترش عدالت و مبارزه بی‌امان با فساد، پشتیبان و مشاوری خیرخواه و مشرف بر میدان برای شما خواهد بود.

محمدجواد حاج‌علی‌اکبری

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها