فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع):

پیشکسوتان حماسه‌سازان دیروز و الگوی امروز هستند

امیر معصومی گفت: پیشکسوتان و بازنشستگان حماسه‌سازان دیروز و الگوی امروز هستند که تجارب و آموزه‌های آنها چراغ راه نسل‌ آینده است.
کد خبر: ۶۷۷۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۵ - 10July 2024

پیشکسوتان حماسه‌سازان دیروز و الگوی امروز هستندبه گزارش دفاع‌پرس از خراسان رضوی، امیر سرتیپ دوم «محمدرضا معصومی» فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع) در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و اعضا وابسته این منطقه، با بیان اینکه تجربه و دانش بازنشستگان می‌تواند نقش کلیدی در راهنمایی نسل جوان ایفا کند، اظهار داشت: با حمایت و قدردانی از این افراد می‌توانیم از تجربیات و دانش آنها برای ارتقاء سطح امنیت و آرامش در کشور استفاده و نسل جوان را به الگو‌های ارزشمندی برای آینده تبدیل کنیم.

وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا آنها بتوانند با آسودگی خاطر از دوران بازنشستگی خود لذت ببرند و همچنان در جامعه با استفاده از تجربیات خود، نقش‌آفرینی کنند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع) صبر و استقامت پیشکسوتان را عامل اصلی نظم، انضباط و فداکاری نسل جوان دانست و گفت: بازنشستگان و پیشکسوتان الگویی از شجاعت، وطن‌دوستی و ازخودگذشتگی هستند و می‌توانند الهام‌بخش نوجوانان و جوانان در مسیر رسیدن به اهدافشان باشند.

امیر معصومی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش مهم بازنشستگان و پیشکسوتان در جامعه، تصریح کرد: پیشکسوتان این مرز و بوم با تلاش‌ها و فداکاری‌های خود حماسه‌های بزرگی را خلق کرده‌اند و امروزه نیز با انتقال تجارب و آموزه‌های خود به پیشرفت و تعالی کشور کمک می‌کنند.

وی، تجلیل از بازنشستگان را ادای دین به زحمات آنها در طول خدمت صادقانه خود دانست و خاطرنشان کرد: تجلیل از این عزیزان که بهترین سال‌های عمر خود را صرف دفاع از کشور کرده‌اند، راهی برای نشان دادن قدردانی از زحمات و تعهد آنها به جامعه است.

در پایان این مراسم از پیشکسوتان و ایثارگران با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار