گردهمایی کودکان عاشورایی در اردکان

در گردهمایی کودکان عاشورایی، برنامه ویژه «کودکان آفتاب» با حضور «رقیه کرمانیان» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۷۸۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۴ - 10July 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، در گردهمایی کودکان عاشورایی، برنامه ویژه «کودکان آفتاب» با حضور «رقیه کرمانیان» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان برگزار شد.

مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردکان با برنامه‌های جذاب و آموزنده، کودکان را با واقعه کربلا آشنا کرد و این رویداد معنوی را به یادگار گذاشت.

 این برنامه شامل تلاوت قرآن، پرده خوانی، کارگاه کاردستی و مداحی برای کودکان و مادران حاضر بود.

این گردهمایی، فرصتی برای آشنایی کودکان با تاریخ و اهمیت عاشورا بود و با حضور ۴۰ نفر از کودکان عضو مرکز، لحظاتی پر از احساس و معنویت را برای همه فراهم کرد.

همچنین در این کارگاه کودکان با کمک مادرشان ماشین اسباب بازی خود را تزیین و سیاه‌پوش کردند و پرچم‌هایی با اسامی کودکان عاشورا ساختند.

ایستگاه صلواتی و پذیرایی توسط ۲ عضو کودک، پیاده روی و عزاداری کودکان با ماشین‌ها و مادران از محل مرکز و عبور از باغ ملی به مزار شهدای گمنام در پارک شهر، مداحی عضو نوجوان و عزاداری کودکان و مادران و عموم مردم حاضر در مزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه از دیگر برنامه‌ها بود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها