پزشکیان در پیامی به هنیه تاکید کرد؛

ادامه حمایت همه‌جانبه از ملت مظلوم فلسطین

رئیس جمهور منتخب ملت ایران در پیام خود خطاب به رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: به حمایت همه‌جانبه از ملت مظلوم فلسطین تا احقاق کامل حقوق آنها ادامه خواهیم داد.
کد خبر: ۶۷۷۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۱ - 10July 2024

به گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، «مسعود پزشکیان» رئیس جمهور منتخب ملت ایران در پیام خود خطاب به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تصریح کرد: اطمینان دارم در سایه ایستادگی تاریخی ملت مقاوم فلسطین و غزه مظلوم و مقتدر و مجاهدت قهرمانانه رزمندگان مقاومت فلسطین در جنگ جاری، پیروزی و نصرت الهی نصیب فلسطین عزیز خواهد شد.

ادامه حمایت همه‌جانبه از ملت مظلوم فلسطین

متن پیام رئیس جمهور منتخب به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای اسماعیل هنیه
رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین–حماس
السلام علیکم و رحمه الله برکاته
از پیام تبریک محبت‌آمیز جنابعالی به مناسبت انتخاب اینجانب به ریاست جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر می‌کنم.

جمهوری اسلامی ایران با پایبندی به اصول و اهداف والای انقلاب اسلامی و در چارچوب آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهنمود‌های مقام معظم رهبری دام ظله العالی حمایت از ملت فلسطین و مبارزات آن در برابر اشغالگری و آپارتاید رژیم صهیونیستی را وظیفه انسانی و اسلامی خود دانسته و به حمایت همه‌جانبه خویش از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق کلیه آرمان‌ها و حقوق خود و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داد.

اطمینان دارم در سایه ایستادگی تاریخی ملت مقاوم فلسطین و غزه مظلوم و مقتدر و مجاهدت قهرمانانه رزمندگان مقاومت فلسطین در جنگ جاری، پیروزی و نصرت الهی نصیب فلسطین عزیز خواهد شد.

از خداوند متعال برای جنابعالی سلامتی و سرافرازی برای مردم فلسطین عزت و آزادی برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی و برای شهدای گرانقدر فلسطین رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.

مسعود پزشکیان

انتهای پیام/۹۵۵

نظر شما
پربیننده ها