به روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم تشکر و قدردانی کرد.
کد خبر: ۷۲۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸ - 28February 2016

قدردانی هیئت رئیسه مجلس خبرگان از حضور حماسی مردم در انتخابات

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس به نقل از دبیرخانه خبرگان رهبری، هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری در پیام خود تجلی غرورآفرین مردم را تحقق بخش خواست مقام معظم رهبری را در خلق حماسه ای سیاسی عنوان کرد که عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه های بین المللی تحکیم بخشید.هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری در این پیام پیروز واقعی این میدان را مردم ذکر کرد که پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی و حاکمیت به شمار می روند.

متن پیام هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است:

«ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی!

پس از راهپیمایی غرورآفرین 22بهمن، بار دیگر در حضوری پرشور و باشکوه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هوشمندانه و آگاهانه، با اهداف و آرمان های بلند نظام اسلامی میثاقی دوباره بستید.

حضور باصلابت شما در این انتخابات بار دیگر ثابت کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی، ریشه ای الهی و پشتوانه ای مردمی دارد.تجلی غرورآفرین شما خواست مقام معظم رهبری را در خلق حماسه ای سیاسی به بهترین نحو محقق کرد و عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه های بین المللی تحکیم بخشید.

شما مردم همیشه در صحنه،بار دیگر در پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی»، برگ زرین دیگری آفریدید و با خلق حماسه سیاسی، وحدت و انسجام ملی و اسلامی را به نمایش گذاشتید و توطئه های دشمنان را ناکام ساختید.

بی شک پیروز واقعی این میدان شمایید که پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی و حاکمیت به شمار می روید. مجلس خبرگان رهبری، ضمن تقدیر و تشکر از حضور ملت شریف و بیدار ایران در این انتخابات عظیم، از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای پیشرفت و تعالی جامعه، مسألت دارد.

همچنین ضمن قدردانی ویژه از اعضای محترم شورای نگهبان، وزارت محترم کشور، رسانه ملی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، کلیه کاندیداهایی که با قراردادن خود در معرض آرای مردم به پرشورترشدن انتخابات کمک نمودند و تمامی مجریان و ناظران دست اندرکار برگزاری این دوره از انتخابات، به منتخبین شریف مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده و توفیق خدمتگزاری ایشان را از ذات اقدس ربوبی مسألت می نماید.

امید است با حفظ امانتداری و جلب رضایت الهی، از رأی مردم پاسداری نموده و در راستای عمل به شرع مقدس و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای اعتلای کشور، حفظ آرمانهای امام راحل(ره) و پاسداشت خون شهیدان وطن بکوشید.

هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری».

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار