به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
با پذیرش استعفای آقای سرافراز؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حکمی با پذیرش استعفای آقای محمد سرافراز و تشکر از تلاش‌های انقلابی و ارزشیِ ایشان، آقای دکتر عبدالعلی علی‌عسگری را به ریاست سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
کد خبر: ۸۲۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹ - 11May 2016

رهبر معظم انقلاب اسلامی علی‌عسگری را به ریاست سازمان صداوسیما منصوب کردند

یه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس،  به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر عبدالعلی علیعسگری دام توفیقه

نظر به استعفای جناب آقای محمّد سرافراز و با تشکر از تلاشهای انقلابی و ارزشیِ دلسوزانهی ایشان که هرگز نباید فراموش شود، جنابعالی را که برخوردار از پیشینه انقلابی و تجربیات مدیریتی در رسانه ملّی، هستید، به ریاست سازمان صداوسیما منصوب میکنم.

آنچه باید توصیه شود، در حکم اینجانب به جناب آقای سرافراز به تفصیل آمدهاست. لذا مؤکداً سفارش میکنم به برنامهریزی، رعایت راهبردهای کلان، جذب و حفظ و تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد و حضور مؤثر در فضای مجازی اهتمام بورزید و به خدای متعال توکل و اعتماد کنید.

توفیقات شما را از درگاه ربوبی مسألت میکنم.

سیّد علی خامنهای
22 اردیبهشت 95

رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین آقای سرافراز را به عضویت در شورایعالی فضای مجازی منصوب کردند. آقای سرافراز پیش از انتصاب به ریاست سازمان صداوسیما، عضو حقیقی شورایعالی فضای مجازی بود.

خبرگزاری دفاع مقدس انتصاب شایسته و بجای جناب آقای دکتر عبدالعلی علیعسگری به ریاست سازمان صدا و سیما خدمت ایشان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزون را برای وی در این سمت و به آقای دکتر محمد سرافراز به عنوان عضویت در شورای عالی فضای مجازی آرزومند است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها